Hotel Xcaret Arte

Meksyk, Półwysep Jukatan, Quintana Roo
All inclusive
Śluby i romantyczne podróże
Tylko dla dorosłych
Natura
Plaża
Dla aktywnych
Nurkowanie
O hotelu

Hotel Xcaret Arte otworzył swoje podwoje dla pierwszych gości 1 lipca 2021 roku. Jego doskonałe położenie na wybrzeżu turkusowego Morza Karaibskiego w samym sercu Riwiery Majów sprawia, że Goście mają łatwy dostęp do wszystkich atracji Półwyspu Jukatan. Ten luksusowy hotel został zbudowany przez najlepszych meksykańskich artystów i w 100% oddaje hołd nieprzeciętnej sztuce regionalnej Majów.


Pobyt w ekskluzywnym hotelu Xcaret Arte to idealne wakacje dla artystów, miłośników sztuki, a także dla amatorów niezwykłych wrażeń. Architektura hotelu ukazuje najpiękniejsze aspekty tak bardzo różnorodnej kultury meksykańskiej. Xcaret Arte to historia opowiedziana pomiędzy obrazami, muralami, rzeźbami czy gastronomią, które razem tworzą meksykańską tożsamość, czasami dziwną i surrealistyczną, ale zawsze prawdziwą i niepowtarzalną.

Ekskluzywny hotel Xcaret Arte to pięć domów poświęconych sztuce i kulturze, a wśród nich wyróżniono malarstwo, dziewiarstwo, garncarstwo, taniec i tradycyjną kuchnię. Wszystkie one są inspirowane prekolumbijską spuścizną Meksyku i wspaniałymi elementami przyrody.

Hotel oferuje wyżywienie i napoje w opcji All-Inclusive oraz formułę All-Fun Inclusive, która obejmuje nieograniczony dostęp do najbardziej znanych i lubianych parków w Cancun i Riviera Maya: Xcaret, Xel-Há, Xplor, Xplor Fuego, Xenses, Xoximilco, Xavage i Xenotes.

Hotel przeznaczony jest tylko dla osób dorosłych (od 16 roku życia).
Kategoria
5*
Lokalizacja
znajduje się tylko 45 minut na południe od lotniska w Cancun, 45 minut od słynnego, butikowego miasteczka, Tulum, 5 minut od Playa del Carmen 5th Avenue i 10 minut od parków: Xcaret, Xenses Xplor i Xplor Fuego.
Atuty
bliskość jednego z najsłynniejszych parków rozrywki na świecie – Xcaret Park.
wyżywienie All Inclusive i atrakcje All Fun Inclusive
Pokoje

luksusowy hotel Xcaret Arte posiada 900 apartamentów i suites inspirowanych dziełami artystów sztuki i kultury meksykańskiej. Każdemu z apartamentów nadano imię innego artysty.

Do dyspozycji
9 restauracji i 10 barów, w tym cztery bary na dachu i klub nocny, 25 basenów, w tym 5 na dachu, spa&wellbeing
Sporty i aktywności
warsztaty garncarstwa, lekcje tańca, lekcje rysunku i malarstwa, warsztaty tkactwa, lekcje gotowania (kuchnia wegańska), wycieczki
Najlepsza pora
od stycznia do marca
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego