Hotel Uga Bay

Sri Lanka, Pasikudah, Wschodnie Wybrzeże
Boutique
Plaża
O hotelu
Hotel Uga Bay, położony jest bezpośrednio przy piaszczystej plaży na wschodnim wybrzeżu Sri Lanki, w zatoce Passikudah , sąsiaduje z hotelem Malu Malu. Jest jednym z najlepszych hoteli w tej części kraju. Hotel dysponuje 46 pokojami i suitami, wszystkie z skierowane są na zatokę i ocean, ładnie zagospodarowany i zadbany ogród. Jest to idealne miejsce, dla osób pragnących wypoczynku w cichym, kameralnym miejscu.
Kategoria
4*
Pokoje

Bay Typ: suite
posiada 2 sypialnie, salon, jadalnia, 2 łazienki, prywatny basen, widok na ocean. Gościom bay suite przysługuje prywatny serwis butlera serwujący posiłki na tarasie lub w willi, a drinki w prywatnym barze. W wyposażeniu dodatkowo stacja do iPoda. Pokoje położone są w budynku głównym.

Beach Typ: villa
2-poziomowa indywidualna willa przy plaży. Posiada prywatny basen, widok na ocean, prywatny bar, salon, jadalnię, 2 sypialnie, 2 łazienki, do dyspozycji serwis butlera. Wyposażenie jak w bay suite.

Do dyspozycji
basen, restauracja, SPA, karaoke, wieczory filmowe, siłownia, lekarz na telefon, bezpłatny internet wifi.
Sporty i aktywności
rowery, narty wodne, kajaki, windsurfing, snorkeling, nurkowanie.
Najlepsza pora
maj - wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego