Hotel Siam&Siam Design

Tajlandia, Bangkok
Boutique
Miasto
Zakupy
O hotelu
Nowoczesny butikowy hotel posiadający 221 oryginalnie urządzonych pokoi. Wnętrze hotelu odznacza się nieszablonowym wystrojem, jest to jeden z najbardziej designerskich hoteli w mieście, wygrał wiele nagród za wystrój i atmosferę.
Lokalizacja
Hotel położony jest w centrum miasta. Tuż przy hotelu znajduje się kolejka SKY train, którą można dotrzeć do większości ciekawych miejsc w mieście. W okolicach hotelu znajduje się centrum handlowe MBK Center (jeden przystanek) ok 5 min drogi. Odległość od lotniska ok. 30 km, czyli ok. 1 – 1,5 godz. drogi, w zależności od natężenia ruchu drogowego
Pokoje

Każdy z nowo wyremontowanych pokoi to perełka designu, utrzymana w odważnych odcieniach czerwieni, pomarańczy i złota. Pokoje o powierzchni 28-42m2 posiadają łóżko małżeńskie lub 2 łóżka typu twin. Dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Do dyspozycji
restauracja panoramiczna na 25 piętrze z pięknym widokiem na miasto, club nocny, spa, odkryty basen na dachu hotelu, jacuzzi.
Sporty i aktywności
Sporty: wymieniamy sporty jak są

Wycieczki: opisujemy nie tylko wycieczki które organizuje hotel, ale to co sami możemy sobie w okolicy zorganizować

Inne: np. wieczorki tematyczne, dj itp.
Najlepsza pora
od listopada do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego