Hotel Sensimar Playa la Barrosa

Hiszpania, Andaluzja, Costa De La Luz
Tylko dla dorosłych
Plaża
Golf
O hotelu
Nowoczesny hotel Sensimar Playa La Barrosa przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych. Usytuowany jest przy piaszczystej plaży La Barrosa, w miejscowości Novo Sancti Petri.
Urozmaicone śniadanie serwowane jest w formie bufetu. Usytuowana na tarasie przy basenie restauracja Las Marismas zaprasza w porze lunchu i kolacji na tradycyjne potrawy do wyboru z karty. W hotelu odbywają się wieczorne występy rozrywkowe.
Hotel jest otoczony ogrodami i usytuowany obok klubu golfowego Novo Sancti Petri.

Wi-Fi jest dostępny w całym obiekcie i jest bezpłatny.
Kategoria
4*
Lokalizacja
Można tu w 10 minut spacerem dojść od centrum miejscowości Novo Sancti Petri. Odległość od miejscowości Chiclana de la Frontera to 10 km, a dojazd do Kadyksu zajmuje ok.40 minut.
Pokoje

Pokój Typ: room
Pokoje w hotelu Sesimar Playa La Barrosa są przestronne z balkonem, klimatyzowane, posiadają telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, minibar oraz łazienkę.

Do dyspozycji
kryty i odkryty basen, siłownia, sauna, korty tenisowe, pokój gier i minigolf oraz restauracja. Za dodatkową opłatą różnorodne masaże.
Sporty i aktywności
za dodatkową opłatą można wypożyczyć rowery, czy skorzystać ze sportów wodnych dostępnych na miejscu w tym nurkowania.
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego