Hotel Mea

Włochy, Wyspa Lipari
Śluby i romantyczne podróże
Boutique
Natura
Dla aktywnych
O hotelu
Hotel Mea to miejsce, w którym gościnność, elegancja i jakość są esencją nowej filozofii zakwaterowania na Wyspach Liparyjskich. Został zaprojektowany z myślą o połączeniu stylu, designu, materiałów, mebli i przedmiotów charakterystycznych dla Wysp Liparyjskich. W rezultacie hotel ze względu na historię Sycylii reprezentuje fuzję dwóch kultur, zachodniej i arabskiej.

Hotel Mea znajduje się w odległości krótkiego spaceru od historycznego centrum Lipari, skąd można podziwiać panoramę zatoki Marina Lunga i zamek Lipari.

Hotel należy do ekskluzywnej sieci "Aeolian Charme".
Kategoria
4*+
Lokalizacja
Wodoloty kursują przez cały rok z Messyny i Milazzo. Od czerwca do września są one również dostępne w portach w Palermo, Reggio Calabria i w Neapolu. Do Milazzo można dojechać bezpośrednim pociągiem ze wszystkich głównych miast Włoch: Rzymu, Mediolanu, Neapolu, Wenecji, Turynu, Palermo i Mesyny. Po przybyciu do portu Milazzo możesz skorzystać z wodolotu (około 50 minut podróży) lub promu (około 2 godziny podróży).

Z lotniska w Katanii przejazd taksówką lub minibusem do portu w Milazzo trwa ok. 1 godziny i 20 minut.
Pokoje

Hotel Mea posiada 37 pokoi, z których większość ma widok na zatokę Marina Lunga i zamek Lipari. Pozostałe pokoje są cichsze i dysponują balkonem z widokiem na wewnętrzny śródziemnomorski ogród z drzewami cytrynowymi i oliwnymi.

Wszystkie pokoje są o zróżnicowanym wystroju, posiadają balkon, jacuzzi lub prysznic, suszarkę do włosów, telewizor LCD 26 ", biurko, bezpłatny internet wi-fi, sejf, minibar, telefon i klimatyzację.

Do dyspozycji
baseny, solarium, bar przekąskowy i bar przy basenie, restauracja, pralnia, concierge, recepcja 24/24, czytelnia i sala telewizyjna, wydzielone miejsca dla gości hotelu na plażach.
Sala konferencyjna i usługi sekretarskie dla spotkań i seminariów
Bezpłatny Internet Wi-Fi
Sporty i aktywności
Hotel ma podpisane umowy z wypożyczalnią skuterów, rowerów, samochodów i łodzi jak również z centrami nurkowymi oraz z firmami organizującymi wycieczki łodzią na inne wyspy.
Najlepsza pora
od maja do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego