Hotel Long Beach

Mauritius, Belle Mare, Wybrzeże Wschodnie
Plaża
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
Nurkowanie
O hotelu
5-gwiazdkowy hotel o nowoczesnej architekturze położony jest przy szerokiej, piaszczystej plaży Belle Mare na wschodnim wybrzeżu wyspy. Hotel spełnia wszystkie warunki do odbycia wymarzonego urlopu: śnieżnobiałą plażę, ciepłe morze, doskonałą kuchnię, bary serwujące orzeźwiające drinki, basen i renomowane Spa Cinq Mondes inspirowane filozofią zen.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel zlokalizowany jest na wschodnim wybrzeżu przy pięknej plaży Belle Mare. Odległość od lotniska wynosi 60 km (ok. 1 h jazdy).
Pokoje

Pokoje junior suite pool access: pow. 60 m2, zlokalizowane w ogrodzie w bliskim sąsiedztwie basenu i hotelowych restauracji.

Pokoje junior suite: pow 60 m2, zlokalizowane na wyższych piętrach, z widokiem na ogród.

Pokoje junior suite sea view: pow 60m2, z widokiem na ocean.

Pokoje junior suite beach access: pow. 65m2, zlokalizowane na parterze, z bezpośrednim zejściem na plażę.

Pokoje junior suite ocean front: pow. 65 m2, zlokalizowane na parterze lub piętrze w pierwszej linii od plaży.

Pokoje family: pow. 86 m2, z oddzielnymi pokojami I łazienkami dla rodziców I dzieci (max. troje)

Do dyspozycji
5 restauracji (kuchnia międzynarodowa, śródziemnomorska, japońska, azjatycka, owoce morza), 2 bary, basen, Spa Cinq Mondes z szeroką gamą zabiegów, siłownia, mini-klub, butiki, klub nocny, internet bezprzewodowy na terenie całego hotelu, wypożyczalnia samochodów, opiekunki do dzieci, kwiaciarnia, lekarz na telefon, fotograf, taxi.
Sporty i aktywności
Sporty: kajaki, łodzie z przeszklonym dnem, windsurfing, fun boat, aqua aerobik, water polo, tenis (sprzęt płatny), aerobik, joga, bocce, frisbee, piłka nożna, siatkówka, tenis stołowy, łucznictwo, nurkowanie, parasailing, katamarany, banan, narty wodne, oxoon, pole golfowe (w niewielkiej odległości, organizowany transfer z hotelu)
Wycieczki: połowy dalekomorskie
Inne: wieczorki z DJ, muzyką na żywo; lekcje gotowania
Najlepsza pora
Październik – maj
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego