Hotel Amanruya

Turcja, półwysep Bodrum, Zatoka Egejska
SPA
Plaża
Natura
Wille
Dla aktywnych
Nurkowanie
O hotelu
Światowej sławy hotel Amanruya położony wśród gajów oliwnych i cyprysów na spokojnym północnym wybrzeżu Półwyspu Bodrum, w zatoce Mandalya  otoczony jest malowniczymi wioskami, cichymi zatokami i lasami sosnowymi. Turkusowe Morze Egejskie okrąża prywatną kamienistą plażę hotelu Amanruya. Ten przypominający wioskę hotel jest ustronnym miejscem, oferującym mnóstwo przestrzeni i prywatności swoim gościom.

Goście w Hotel Amanruya mają do dyspozycji suity ukryte w zadbanym ogrodzie, z których każdy ma prywatny basen.  Hotelowa restauracja oferuje w swoim menu dania z lokalnych, ekologicznych produktów oraz z owoców morza pochodzących z okolicznych wód. W hotelu znajduje się piwniczka win.

Tutejsze spa specjalizuje się w różnorodnych zabiegach prozdrowotnych oraz masażach dających uczucie głębokiego relaksu.

Hotel Amanruya jest idealną bazą wypraw w celu poznawania regionalnych atrakcji takich jak m.in. chronionych przez UNESCO ruin starożytnego Efezu (jednego z najlepiej zachowanych antycznych zabytków na świecie) i XV-wiecznego zamku w Bodrum.  Oprócz tego warto poznać tradycyjną turecką sztukę garncarstwa, która rozwijała się od zarania imperium osmańskiego. Prawdziwe arcydzieła są przygotowywane z czerwonej gliny w wiosce Mumcular, gdzie można podejrzeć rzemieślników podczas pracy. Godna uwagi jest również miejscowość Etrim, która słynie z ręcznie tkanych dywanów. Można tu z bliska zobaczyć proces ich powstawania (tkania i barwienia).

W pobliskiej zatoce można nurkować, pływać kajakami i żeglować. Miłośnicy nurkowania powinni jednak wybrać się do wioski Gümüşlük, gdzie można obejrzeć ruiny zatopionego miasta Myndos.

Wakacje w hotelu Amanruya na Riwierze Egejskiej w Turcji to doskonała opcja na udany wypoczynek. Warto wziąć pod uwagę, że marka Aman jest jedną z najlepszych na świecie, co świadczy o wysokiej jakości obsługi i pełni luksusu.
Kategoria
5*
Lokalizacja
północny brzeg półwyspu Bodrum w zatoce Mandalya, 15−20 min od miasta Bodrum, 30 min jazdy z portu lotniczego Milas-Bodrum.
Pokoje

36 pawilonów / suitów, których architektura łączy styl śródziemnomorski z tureckim. Kategorie: Pool Pavilion Deluxe Sea View, Pool Pavilion Partial Sea View, Pool Pavilion Garden View.

Do dyspozycji
restauracja, 3 bary, prywatna kamienista plaża o długości 1 km, 50-metrowy basen bez krawędzi, biblioteka, Wi-Fi w hotelu bezpłatne, Spa - 2 pokoje zabiegowe, peeling, manikiur, pedikiur, zabiegi na stopy, masaże.
Sporty i aktywności
fitness, joga, tenis, sporty wodne: kajaki, żaglówki, nurkowanie
Najlepsza pora
od maja do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego