Heritance Kandalama

Sri Lanka, Kandalama - Dambulla
Natura
SPA
Góry
O hotelu
Hotel ustytowany jest w środkowej częsci Sri Lanki, nad uroczym jeziorem Kala Wewa, 170 km od lotniska w Kolombo. Stanowi świetną bazę wypadową dla osób zainteresowanych poznaniem kultury i natury Sri Lanki. Skały, jaskinie, kaskady to naturalna sceneria wokół hotelu, do okien zaglądają leśne drzewa, a dachy tarasów pokryte są dziką trawą. Hotel Kandalama posiada 170 pokoi, których wystrój nawiązuje do otaczającego krajobrazu. Jako pierwszy hotel na świecie i jedyny poza granicami USA otrzymał Certyfikat Zielonego Budownictwa
Kategoria
5*
Pokoje

Standard Typ: room
klimatyzowane, wyposażone w TV, radio, telefon, mini bar, łazienkę (WC, prysznic, wanna, suszarka do włosów), balkon.

Do dyspozycji
3 restauracje, 2 bary, 3 baseny, centrum Ayurwedy, sala konferencyjna, 24 h room serwis, sklepiki, opieka medyczna 24 h, sauna, łaźnia parowa, joga, masaże.
Sporty i aktywności
tenis
Najlepsza pora
listopad - kwiecień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego