Hanging Gardens Boutique

Indonezja, Okolice Ubud, Bali
Góry
Natura
Wille
Boutique
Dla aktywnych
SPA
O hotelu
Nieopodal artystycznego centrum Bali - Ubud, w sercu lasu deszczowego zlokalizowany jest kameralny hotel Hanging Gardens. Swoją nazwę "Wiszące Ogrody" zawdzięcza niesamowitemu położeniu na stromym zboczu doliny. Goście każdej willi mogą podziwiać niezapomniane widoki zarówno z tarasu swojego pokoju, jak i z pięknie wtopionych w przyrodę kaskadowo położonych basenów infinity. Doskonały serwis, dbałość o szczegóły, naturalny budulec oraz balijskie motywy sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe i pozostające długo w pamięci. Czaru dopełnia widok zlokalizowanej na przeciwnym zboczu hinduskiej świątyni. Hotel łącznie posiada 38 suite i willi, wszystkie z prywatnymi, podgrzewanymi basenami. Między poziomami można poruszać się kolejką na szynach.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Do oddalonego 25 min Ubud kursują bezpłatne busy.
Pokoje

Panoramic Pool Villa Typ: suite
O pow. 160 m2, z prywatnym, podgrzewanym basenem oraz tarasem z widokiem na dolinę. Prysznic i wanna pod gołym niebem. Wyposażenie: klimatyzacja, tv-sat, odtwarzacz DVD, internet bezprzewodowy. Maksymalnie można zakwaterować 3 osoby.

Panoramic Deluxe Pool Typ: villa
O pow. 100 m2, indywidualna willa z oknami na całej wysokości pokoju, prywatnym basenem, przestronnym tarasem. W łazience wanna i prysznic pod gołym niebem. Maksymalnie można zakwaterować 2 osoby dorosłe. Wyposażenie jak wyżej.

Riverside Deluxe Pool Typ: villa
O pow. 100 m2, indywidualna willa z widokiem na rzekę Ayung, zbudowana na drewnianych kolumnach. Posiada prywatny basen, przestronny taras z gazebo. Wyposażenie jak w podstawowej kategorii. Maksymalnie można zakwaterować 2 osoby.

Duplex Family Pool Typ: villa
O pow. 160 m2, dwupoziomowa willa idealna dla rodzin z dziećmi lub przyjaciół podróżujących w większej grupie. Składa się z 2 sypialni i 2 łazienek, 2 tarasów i prywatnego basenu, gazebo. W jednej sypialni znajduje się łóżko podwójne, a w drugiej dwa pojedyncze. Maksymalnie można zakwaterować 4 osoby.

Do dyspozycji
restauracja, bar, kawiarnia, SPA, 2 baseny z widokiem na dolinę rzeki Ayung.
Sporty i aktywności
rafting, wycieczki, trekking na wulkan
Najlepsza pora
od maja do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego