Guana Island

Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Guana Island
Plaża
Wille
Prywatna wyspa
Nurkowanie
Natura
O hotelu
Guana Island to prywatna wyspa położona na północ od Tortoli.  To miejsce o długiej i wyjątkowej historii, calkowicie oderwane od zgiełku cywilizacji, co stanowi doskonały walor dla miłośników przyrody.  Znajdują się tu dzikie plaże, tropikalne lasy i zielone wzgórza, z których roztacza się malowniczy widok na okolicę. Na wyspie mogą przebywać wyłącznie Goście i personel hotelowy czterogwiazdkowego hotelu Guana Island, co zapewnia całkowitą prywatność i maksimum komfortu.  Goście szukający ciszy i spokoju oraz personalnego podejścia poczują się tu jak w domu. Dni wypełnić można długimi spacerami, plażowaniem i sportami wodnymi, a wieczory zwieńczyć odprężającym drinkem i wyrafinowaną kolacją przygotowaną z lokalnych składników.

Hotel Guana Island oferuje zakwaterowanie dla około 30–40 osób. Łącznie znajduje się na niej 15 indywidualnych domków oraz 4 duże wille mogące pomieścić rodziny czy grupy znajomych. Architektura to oryginalne budownictwo z początków XX wieku: kamienne domki z bielonymi ścianami i dachami krytymi strzechą, wnętrza pełne naturalnych elementów, skromny i minimalistyczny, ale wygodny i pasujący do charakterystyki miejsca wystrój. Z powszechnych udogodnień znajdziemy jedynie dostęp do Internetu, brak tu telewizora czy telefonu.
Kategoria
4*
Lokalizacja
w odległości 5 minut lotu helikopterem lub 15-minutowej przejażdżki łodzią od międzynarodowego lotniska w Tortoli.
Atuty
7 plaż do wyłącznej dyspozycji Gości hotelu, prywatność, natura, spersonalizowany serwis
Pokoje

Sea View Room – prosto urządzone pokoje, w stylu przypominającym nieco grecki – z bielonymi ścianami, niebieskimi, drewnianymi okiennicami i prostymi meblami. Połowa z nich jest klimatyzowana, jeden posiada własny basen.
North Beach Villa – willa z jedną lub dwiema sypialniami, jedyna położona bezpośrednio na plaży, w otoczeniu zieleni; prywatna kuchnia, rozległy taras, wózek golfowy do dyspozycji Gości.
Harbour House Villa – willa z jedną lub dwiema sypialniami, położona na wzgórzu, z panoramicznym widokiem na Atlantyk i Karaiby, klimatyzacja, jacuzzi, basen bez krawędzi, prysznic na świeżym powietrzu, prywatna jadalnia i kuchnia, rozległy taras, wózek golfowy do dyspozycji Gości.
Anegada Villa – przestronny apartament z trzema sypialniami i trzema łazienkami, prywatna kuchnia, rozległy taras, wózek golfowy do dyspozycji Gości, basen bez krawędzi.
Jost House – jedna, dwie lub trzy sypialnie, trzy łazienki, taras z basenem bez krawędzi, jacuzzi, cyfrowy system rozrywki, w pełni zaopatrzony bar i kuchnia, rozległy taras, wózek golfowy do dyspozycji Gości.

Do dyspozycji
restauracja serwuje dania kuchni międzynarodowej i karaibskiej bazując na produktach dostępnych z lokalnych sadów i upraw (posiłki serwowane), bar przy plaży, The Club – bar, czytelnia i przestrzeń do relaksu w XVIII-wiecznym budynku na szczycie wzgórza, masaże, joga, sady i farmy owoców oraz warzyw na wyspie, co daje możliwość nauki o uprawach lub zebrania dojrzałych owoców prosto z drzewa,  możliwość wynajęcia całej wyspy dla grupy
Sporty i aktywności
kilometry tras spacerowych i szlaków trekkingowych, bogata oferta sportów i aktywności wliczonych w cenę pobytu, obejmująca m.in.: kajaki, żaglówki, rowerki wodne, tenis stołowy i ziemny, sprzęt do snorkelingu czy wędkowania, oferta płatna obejmująca organizację nurkowań, nart wodnych, wycieczek na inne wyspy
Najlepsza pora
od stycznia do czerwca
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego