Four Seasons Resort Koh Samui

Tajlandia, Samui
Wille
Plaża
Natura
Boutique
SPA
O hotelu
Ultraluksusowy hotel położony w północnej części wyspy Samui przy niewielkiej, urokliwej plaży. Po przekroczeniu wysokich murów recepcji znajdującej się na szczycie wzgórza ukazują się niezapomniane widoki na Zatokę Tajlandzką. Hotel składa się z 60 indywidualnych willi i 14 rezydencji ukrytych wśród gęstego, tropikalnego ogrodu. Przeznaczony jest dla osób poszukujących ciekawych rozwiązań architektonicznych, kameralnej atmosfery w otoczeniu przyrody i serwisu oferowanego w najlepszych hotelach na świecie.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Transfer z lotniska trwa ok. 15 min, a do popularnej miejscowości Chaweng ok. 20 min.b
Pokoje

One-bedroom Typ: villa
pow. 103 m2, położone na wzgórzu z panoramicznym widokiem na zatokę. Składają się z sypialni, łazienki z wanną i oddzielnym prysznicem oraz przestronnego tarasu (42 m2) z meblami wypoczynkowymi i prywatnym basenem o pow. 15m2. Wyposażenie: klimatyzacja, Tv sat, odtwarzacz CD/DVD, iPOD station, telefon, serwis do kawy/herbaty, internet zarówno kablowy jak i wi-fi, mini-bar, sejf. W willi można zakwaterować max. 2 osoby dorosłe i 1 dziecko do lat 12 lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 3.

Deluxe One-bedroom Typ: villa
pow 103 m2, wyposażenie i położenie jak w willach one-bedroom. Różnicą jest basen, który w willach deluxe ma powierzchnię 29 m2. W willi można zakwaterować max. 3 osoby.

Beach Front Typ: villa
pow 102 m2, położone w niewielkiej odległości od plaży. Wyposażenie jak w one-bedroom villa. Posiadają prywatny basen o powierzchni od 15 do 29 m2. W willi można zakwaterować max. 3 osoby lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 3.

Beach Typ: villa
pow 125 m2, położone bezpośrednio przy plaży, z pełnym widokiem na morze. Wyposażenie jak w pozostałych willach. Dodatkowo posiadają prysznic na świeżym powietrzu oraz ogromny, prywatny basen o pow. 67 m2. W willi można zakwaterować max. 3 osoby lub 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 3.

4-bed Residence Typ: villa
prywatne rezydencje składające się z 1-4 sypialni. Położone na są wzgórzu, w gęstwinie tropikalnych drzew i krzewów, dzięki czemu cechuje je atmosfera wyjątkowego spokoju i relaksu.

Do dyspozycji
2 restauracje, 1 bar, basen, siłownia, SPA (5 pokoi do zabiegów, yoga, łaźnia parowa), biblioteka, klub dla dzieci, opiekunki do dzieci, butik
Sporty i aktywności
kajaki, snorkelling, łódki, tenis ziemny, tenis stołowy, siatkówka plażowa
Najlepsza pora
maj - październik
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego