Four Seasons Nam Hai

Wietnam, Hoi An
SPA
Wille
Plaża
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
O hotelu
Kompleks 100 indywidualnych willi należący prestiżowej grupy „The Leading Small Hotels of the World”. Resort może poszczycić się jednym z najlepszych SPA w Azji z pływającymi na stawie pawilonami do zabiegów oraz wytwornymi restauracjami. W architekturze dominuje nowoczesny styl z wietnamskimi akcentami w ciepłych barwach ziemi. Architekci Reda Amalou i Jaya Ibrahim inspirowali się filozofią feng shui oraz grą wody oraz starożytnymi grobowcami z Hue. Hotel posiada aż 3 baseny, w tym jeden dedykowany tylko dla osób dorosłych, gdzie panuje wyjątkowo spokojna atmosfera.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel położony jest bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży, 5 km od romantycznego miasteczka Hoi An, wpisanego na listę UNESCO. Transfer z lotniska w Danang zajmuje ok. 30 min. W niewielkiej odległości znajdują się takie atrakcje jak wspomniane miasteczko Hoi An, grobowce w My Son i Hue oraz wyspy Cham (godzinę łodzią od brzegu).
Atuty
lokalizacja, wyjątkowe SPA, architektura hotelu zainspirowana filozofią feng shui
Pokoje

Hotel łącznie posiada 100 indywidualnych willi.

Resort Villa (60) – pow. 80 m2, indywidualne wille skierowane w stronę morza, składają się z sypialni, salonu, obszernej łazienki z wanną i prysznicem na świeżym powietrzu oraz dużego tarasu z meblami wypoczynkowymi. 8 z powyższych willi to wille typu family. W willi można zakwaterować max. 3 osoby.

Pool villa (40) posiadają od 1 do 5 sypialni. Powierzchnia w zależności od ilości sypialni: 250, 400, 520, 590, 660 m2. Zlokalizowane zarówno w ogrodzie jak i bezpośrednio przy plaży (dopłata). Każda willa posiada prywatny ogród, basen z regulacją temperatury wody, jadalnię, w pełni wyposażoną kuchnię, część wypoczynkową, dużą łazienkę z wanną oraz prysznicem na świeżym powietrzu, meble wypoczynkowe w ogrodzie. Gościom zakwaterowanym w pool villa przysługuje prywatny serwis butlera. W willach można zakwaterować: 1 sypialnia: 3 osoby; 2 sypialnie: 6 osób; 3 sypialnie: 9 osób; 4 sypialnie: 12 osób; 5 sypialni: 15 osób.

Do dyspozycji
2 restauracje, bar, 3 baseny, SPA (8 pokoi do zabiegów zlokalizowanych na środku stawu, sauna, łaźnia parowa), siłownia biblioteka, butik, kącik internetowy, sala konferencyjna, 24h room service, opiekunki do dzieci, internet wi-fi na terenie całego hotelu
Sporty i aktywności
Sporty: kajaki, rowery, windsurfing, bodyboarding, tenis ziemny (4 korty), koszykówka, badminton, 4 pola golfowe znajdują się ok 1 h drogi od hotelu.

Inne: lekcje gotowania, nauka robienia wietnamskich kapeluszy
Najlepsza pora
luty - wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego