Four Seasons Resort

Seszele, Wyspa Mahe
Plaża
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
Wille
Nurkowanie
O hotelu
Four Seasons Resort to jeden z najbardziej luksusowych hoteli na największej wyspie Seszeli - Mahe. Hotel położony jest tuż przy pięknej piaszczystej plaży, na malowniczym wzgórzu z którego rozciąga się widok na ocean.
Lokalizacja
hotel położony jest na zachodnim wybrzeżu Wyspy Mahe. Odległość od lotniska ok.40 min. jazdy samochodem, odległość od stolicy kraju Victorii ok. 50 min. jazdy.
Atuty
luksusowe prywatne wille, duże poczucie intymności, piękne widoki ze wzgórza, na którym wybudowane są wille, bardzo dobry serwis
Pokoje

67 indywidualnych willi typu garden, ocean, hilltop i serenity o pow. 186m2, z których każda z jest wyposażona w prywatny basen typu plunge (składają się z jednej sypialni, przestronnej łazienki, prysznica na zewnątrz i tarasu wypoczynkowego) ; suity rodzinne z dwiema i trzema sypialniami, o powierzchni od 524m2 do 859m2 położone są na dwóch poziomach, posiadają duży taras z basenem i część wypoczynkową na piętrze ; oraz największe z oferowanych pokoi tzw. rezydencje posiadające od 3 do 6 sypialni, zajmują powierzchnię od 971m2 do 1586m2.

Do dyspozycji
Spa (8 pokoi zabiegowych), 5 restauracji, basen, pokoje konferencyjne, klub dla dzieci.
Sporty i aktywności
kajaki, nurkowanie z akwalungiem, nurkowanie z maską i rurką (snorkeling), ping pong, połowy dalekomorskie, siatkówka, tenis.
Najlepsza pora
cały rok

Oferty specjalne
! kliknij tu, aby zobaczyć oferty specjalne

Zniżki za wczesną rezerwację, dla nowożeńców i na organizację ślubu
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego