Four Seasons Desroches

Seszele, Wyspa Desroches
Plaża
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
Wille
Nurkowanie
Windsurfing
SPA
Prywatna wyspa
O hotelu
Hotel położony na jednej z odległych wysp koralowych atolu Desroches. Wyspa otoczona jest rafą o długości ok. 70 km i głębokości ponad 2 km, co sprawia, że jest doskonałym miejscem dla amatorów nurkowania. W rejonie wyspy znajduje się 15 stanowisk nurkowych ze spektakularnymi ścianami, tunelami i jaskiniami. Hotel polecamy dla osób poszukujących spokojnego wypoczynku z dala od cywilizacji, pośród pięknej natury, ale w luksusowych warunkach.
Four Seasons Desroches jest skulony na samym południu wyspy, luksusowe wille biegną wzdłuż jednej i drugiej plaży. W imponującej, jasnobiałej latarnia, która została wzniesiona na najbardziej wysuniętym na południe krańcu wyspy mieści się elegancka restauracja serwująca wykwintne potrawy. Koktajle podawane tu są na okrągłym tarasie, a kolacje przy świecach wewnątrz lub pod skalistymi drzewami takamaka, które otaczają linię brzegową.

Polecany dla osób oczekujących wypoczynku w luksusowych warunkach. Warto połączyć wypoczynek z nurkowaniem lub snurklowaniem.
Lokalizacja
hotel położony, jako jedyny na Wyspie Desroches, ok. 250 km na wschód od Mahe. Przelot z Wyspy Mahe trwa ok. 40 min.
Atuty
wypoczynek w luksusowych warunkach w kameralnej atmosferze, możliwością nurkowania z akwalungiem lub maską i rurką na jednej z naładniejszych raf koralowych na Seszelach, serwis
Pokoje

Oferuje 71 pokoi w tym bungalowy, wille, suity i rezydencje wszystkie z prywatnymi basenami. z widokiem na ocean i ogród, położone wzdłuż pięknej piaszczystej plaży.

Pokoje Beach Suite: o pow. 52 m2, posiadają taras z widokiem na ocean. Wyposażenie: łóżko małżeńskie z moskitierą, klimatyzacja, sejf, telefon, TV, mini-bar, ekspres kawa/herbata, łazienka (wanna, suszarka), dodatkowo prysznic na zewnątrz. Zakwaterowanie max. dla 2 os. dorosłych i 2 dzieci.

Ocean View Pool Villa : o pow. 56 m2, wille położone są na południowej stronie wyspy, oferują powierzchnię od 56 do 65m2 z prywatnym basenem. Wszystkie wille posiadają taras z widokiem na ocean. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, mini-bar, ekspres kawa/herbata, łazienka (wanna, suszarka), dodatkowo prysznic na zewnątrz. Zakwaterowanie max. dla 2 dorosłych i 1 dziecka.

Beach Bungalow: o pow. 54 m2, bungalowy położone są na północnej stronie wyspy, oferują powierzchnię 56-65m2 z prywatnym basenem. Wszystkie wille posiadają taras z częściowym widokiem na ocean. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, mini-bar, ekspres kawa/herbata, łazienka (wanna, suszarka), dodatkowo prysznic na zewnątrz. Zakwaterowanie max. dla 2 dorosłych i 1 dziecka.

Sunset Beach Villa: o pow. 65 m2, wille położone są na zachodniej stronie wyspy, oferują powierzchnię 65m2 z prywatnym basenem. Wszystkie wille posiadają ogródek z częściowym widokiem na ocean. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, mini-bar, ekspres kawa/herbata, łazienka (wanna, suszarka), dodatkowo prysznic na zewnątrz. Zakwaterowanie max. dla 2 dorosłych.

2 Bedroom Villa: o pow. 159 m2, wille położone są w północnej części wyspy, oferują powierzchnię 159m2 z prywatnym basenem i częściowym widokiem na ocean. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, mini-bar, ekspres kawa/herbata, 2 łazienki (wanna, prysznic, suszarka), dodatkowo wanna i prysznic na zewnątrz. Zakwaterowanie max. dla 4 osób dorosłych lub 2 dorosłych i 2 dzieci.

3 Bedroom Villa: o pow. 392 m2, wille położone są w północnej części wyspy, oferują powierzchnię 392m2 z prywatnym basenem i częściowym widokiem na ocean. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, mini-bar, ekspres kawa/herbata, 3 łazienki, prysznic i wanna na zewnątrz, sala do ćwiczeń. Zakwaterowanie max. dla 6 osób dorosłych i 2 dzieci.

5 Bedroom Villa: o pow. 551 m2, wille położone są w północnej części wyspy, oferują powierzchnię 551m2 z prywatnym basenem i częściowym widokiem na ocean. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, mini-bar, ekspres kawa/herbata, 5 łazienek, dodatkowo prysznice na zewnątrz. Zakwaterowanie max. dla 10 osób dorosłych.

7 Bedroom Villa: o pow. 710 m2, wille położone są w północnej części wyspy, oferują powierzchnię 710m2 z prywatnym basenem i widokiem na ocean. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, mini-bar, ekspres kawa/herbata, 7 łazienek i dodatkowo prysznice na zewnątrz, sala do ćwiczeń. Zakwaterowanie max. dla 16 osób.

Do dyspozycji
Trzy restauracje (Claudine oferująca dania kuchni śródziemnomorskiej, The Deli z przekąskami oraz The Lighthouse z pięknym widokiem na ocean, oferująca dania z owoców morza); bar oferujący koktajle, alkohole, kreolskie przekąski, cygara i shishę, basen typu infinity z widokiem na ocean i plażę, centurum fitness, SPA
Sporty i aktywności
fitness dostępne 24h/dobę, 2 łaźnie parowe, urządzenia do ćwiczeń kardio, yoga, nurkowanie z maską i rurką (snorkeling), nurkowanie z akwalungiem (jedno z najlepszych miejsc na Seszelach) , kajaki, paddleboarding, windsurfing, rowery (ok. 15 km ścieżka rowerowa), połowy dalekomorskie, tenis, piesze wycieczki
Najlepsza pora
cały rok
Oferty specjalne
tak (dla nowożeńców, za wczesną rezerwację)
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego