Four Seasons Bali at Jimbaran Bay

Indonezja, Jimbaran, Bali
Śluby i romantyczne podróże
Wille
Plaża
SPA
Dla aktywnych
O hotelu
Jeden z najbardziej malowniczo położonych hoteli na Bali. Wybudowany został na zboczu wzgórza w Zatoce Jimbaran, skąd można podziwiać niezapomniane zachody słońca. Składa się ze 147 niezależnych willi krytych strzechą, każda z prywatnym basenem i odgrodzonym kamiennym murkiem ogrodem pozwalającym na większą prywatność i kameralną atmosferę. Położony jest przy 2 plażach: Coconut Grove to spokojna plaża przeznaczona wyłącznie dla gości hotelu, z komfortowymi leżankami z baldachimem. By zachować na niej wyjątkowo spokojną i cichą atmosferę zakazane są sporty wodne. Druga plaża w Zatoce Jimbaran przeznaczona jest dla gości szukających aktywnego wypoczynku i możliwości kilometrowych spacerów.
Lokalizacja
położony jest w w Zatoce Jimbaran, 25 min. od lotniska
Pokoje

One-bedroom villa - iIndywidualne wille o pow. 200m2, zlokalizowane na zboczu terasów, otoczone tropikalną roślinnością z widokiem na ogród. Składają się z sypialni, salonu, tarasu, prywatnego basenu oraz łazienki z prysznicem w ogrodzie. W willi można zakwaterować max. 3 osoby bez względu na wiek.
Ocean View One-bedroom villa: z częściowym widokiem na ocean.
Deluxe Ocean View One-bedroom villa: z pełnym widokiem na ocean
Ocean Front One-bedroom villa: położone najbliżej oceanu
Hotel posiada także wille z 2 sypialniami, które ze względu na rodzaj widoku posiadają analogiczne nazwy (ocean view, deluxe ocean view, ocean front).
Hotel posiada również bardziej przestronne rezydencje z 2,3 i 4 sypialniami.

Do dyspozycji
4 restauracje, bar, basen typu infinity, basen z wodospadem, SPA, siłownia z sauną, łaźnią turecką i jacuzzi, Galeria Sztuki Ganesha, czytelnia
Sporty i aktywności
hobbie cat, windsurfing, kajaki, boogie boarding, rowery wodne, snorkelling, lekcje żeglowania, rowery górskie, tenis, aerobik, kick boxing, tai chi, joga, lekcje gotowania, lekcje rysunku i malarstwa,
Najlepsza pora
od maja do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego