Finch Bay Galapagos Hotel

Ekwador, Archipelag Galapagos, Wyspa Santa Cruz, Puerto Ayora
Natura
Nurkowanie
Plaża
O hotelu
Ekskluzywny hotel, który należy do grupy National Geographic Unique Lodges of the World™. Jest jedynym na wyspie hotelem znajdującym się bezpośrednio przy plaży. Jego apartamenty mają balkony z hamakami, a okna wychodzą na ocean. Restauracje oferują doskonałe potrawy z owoców morza i ziół, a także z warzyw z hotelowego ogrodu.

Warto wybrać się na wędrówkę po okolicy, by dowiedzieć się wiele o geologii oraz florze i faunie wyspy. Szczególnie ciekawa jest formacja skalna Las Grietas, w miejscu, gdzie między dwa klify wdarł się ocean.

Endemiczne gatunki zwierząt goście zobaczą podczas wycieczek kajakami po parku morskim. Hotel organizuje jednodniowe rejsy jachtem z przyrodnikami na bliskie wyspy.

Miłośnicy nurkowania znajdą tu jedne z najlepszych na świecie warunki do uprawiana tego sportu. W wodach oblewających wyspy spotyka się potężne żółwie słoniowe, lwy morskie, rekiny, ryby żmijakowate, manty, seriole olbrzymie i barakudy, a także tropikalne ryby, wielokolorowe gąbki, mureny i ośmiornice. Jest szansa stanąć oko w oko z legwanem morskim lub rybami młotowatymi.

Ten luksusowy hotel jest doskonałą bazą wypadową do zwiedzania wysp Galapagos.

Wiedzę o dzikiej przyrodzie można rozszerzyć w siedzibie Parku Narodowego Galapagos oraz w Stacji Badawczej im. Karola Darwina w Puerto Ayora.
Kategoria
5*
Lokalizacja
wyspa Santa Cruz, archipelag Galapagos, w pobliżu Parku Narodowego Galapagos; by dostać się do hotelu najpierw organizowany jest lot z Quito na wyspę Baltra, a następnie 45-min przeprawa na wyspę Santa Cruz i przejazd do miasta Puerto Ayora.
Pokoje

Hotel posiada 27 pokoi i luksusowych apartamentów – Finch Bay Suite i Finch Bay Room. W każdym pokoju znajduje się prywatna łazienka z prysznicem, kapciami i suszarką do włosów. Pokoje i apartamenty wyposażono w klimatyzację i sejf.

Do dyspozycji
restauracja i bar, basen, centrum fitness, piwniczka z winami, indywidualne posiłki na życzenie, centrum biznesowe, Wi-Fi
Sporty i aktywności
wycieczki i rejsy po okolicy, piesze wędrówki, jazda na rowerze, kajakarstwo, nurkowanie z akwalungiem, snorkeling, obserwacja dzikiej przyrody
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego