Fairmont Mayacoba

Meksyk, Riviera Maya
Plaża
Dla rodzin
SPA
Natura
Zakupy
Nurkowanie
Kitesurfing
Golf
O hotelu
Luksusowy hotel Fairmont Mayakoba Riviera Maya posiadający certyfikat AAA-5 Diamond and Rainforest znajduje się na prywatnym obszarze o pow. 240 hektarów lasu tropikalnego przecinanego krystalicznie czystymi drogami wodnymi i otoczonego dziewiczą linią brzegową Karaibów, w pobliżu miasta Playa del Carmen.

Ze względu na ekologię większość pokoi leży z dala od morza.

Hotel szczyci się światowej klasy spa "Willow Stream"

Posiada również certyfikat ALLSAFE spełniający jedne z najbardziej rygorystycznych standardów sprzątania w branży hotelarskiej.
Kategoria
5*
Lokalizacja
ok. 48 km od lotniska Cancun International (CUN )
Pokoje

Hotel posiada 401 pokoi (w tym 34 apartamenty). Większość z nich leży w tropikalnym lesie otoczonym ciszą, wśród bujnych w roślinność wód laguny. Niektóre ekskluzywne, prywatne apartamenty położone są przy dziewiczej białej plaży.

Do dyspozycji
spa, salon piękności, opiekunki do niemowląt i dzieci, business center, wypożyczalnia samochodów, concierge services, sklepiki
Sporty i aktywności
kitesurfing, nurkowanie, jachty, łucznictwo, tenis, golf na polu Riviera Maya PGA El Camaleón
Najlepsza pora
od grudnia do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego