Esencja Seszeli

Seszele
Esencja Seszeli
Bez wątpienia można pokochać te wyspy od pierwszego wejrzenia, a szczególnie gdy się je ujrzy z luksusowego katamaranu lub żaglowca. Na rejs zapraszamy wszystkich, którzy na wakacjach chcą przede wszystkim wypocząć z dala od zgiełku cywilizacji. To niezwykłe przeżycie, gdyż odwiedzane wysepki to nie tylko plaże ale również to zaskakujące krajobrazy pełne bujnej roślinności, śladów mieszanki kulturowej ich mieszkańców i rozmaitych darów natury.
Rodzaj programu
Rejs
Trasa programu
Mahe – Saint Anne Marine Park – Cocos Island – La Digue – Cousin – Baie St. Anne – Grande Soeur – Curieuse lub Anse Petite Cour – Curieuse – Saint Pierre – Anse Vilbert lub Anse Lazio
Ilość dni
8
Program dzeń po dniu
Pokaż wszystkie
Zaokrętowanie w godzinach popołudniowych  na wyspie Mahe, przepłynięcie w rejon  okolicznego Parku Morskiego St. Anne.
Poranne nurkowanie z maska i rurką na terenie Parku Morskiego St. Anne, następnie lunch i wypłynięcie w kierunku wyspy Cocos, charakterystycznej z powodu ogromnych granitowych formacji skalnych, w okolicy której zobaczyć można duże ilości, niezwykłych kolorowych ryb. Po dopłynięciu nurkowanie z maską i rurką (snorkeling). Zacumowanie łodzi u wejścia do portu La Digue, z malowniczymi widokami na słynną wyspę.
Po śniadaniu wynajęcie rowerów na przystani i przejażdżka po niezwykle malowniczej wyspie, porośniętej palmami, z małymi lokalnymi fabrykami kopry (miąższ orzechów palmy kokosowej), domami tutejszych mieszkańców, pięknymi piaszczystymi plażami , na których znajdują się charakterystyczne gigantyczne obłe granitowe skały. Czas wolny, na odpoczynek i relaks. Nocleg na łodzi.
Rejs na wyspę Cousin, która od 1968 roku jest naturalnym rezerwatem ptactwa, rzadkich ziół i gigantycznych żółwi. Lunch na łodzi. Popołudnie na wyspie Praslin, w czasie którego odbędzie się wycieczka do Parku Narodowego Valle de Mai, wpisanego na listę UNESCO. Spacer pośród gigantycznych drzew palmowych, mierzących nawet 40 metrów wysokości, na których rosną owoce kokosowe o niezwykłych kształtach i rozmiarach, zwane Cocos de Mer. Zacumowanie i nocleg w rejonie zatoki St. Anne.
Rejs w kierunku Grande Soeur, barbecue na plaży. Po lunchu 40-minutowy spacer po wyspie, czas  na relaks i odpoczynek.
Przystanek na wyspie Curieuse, w Narodowym Parku Morskim, na której żyje populacja ponad stu żółwi. Lunch, następnie  wyspa Saint Pierre, zbudowana z przepięknych granitowych formacji skalnych , pośród których rosną wysokie palmy. Czas na nurkowanie z maską i rurką (snorkelling) w krystalicznie czystych wodach. Następnie zaokrętowanie w rejonie plaży Lazio lub Volbert, na wyspie Praslin.
Poranne nurkowanie z maską i rurką, aktywności wodne na plaży Praslin. Następnie wypłynięcie w kierunku wyspy  Mahe. Nocleg na łodzi.
Wyokrętowanie i zakończenie rejsu.
Galeria zdjęć
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego