Emirates One & Only Wolgan Valley

Australia, Nowa Południowa Walia
Boutique
Dla rodzin
Góry
Konie
Natura
Wille
Śluby i romantyczne podróże
SPA
O hotelu
Niezwykły, luksusowy hotel, położony jest w pięknej lokalizacji, w malowniczych Górach Błękitnych, wpisanych na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.  Zlokalizowany z  dala od cywilizacji jest fantastycznym miejscem na krótki lub dłuższy odpoczynek w naturze, polecamy zatrzymać się tu na 2-3 dni  po przylocie lub przed wylotem z Sydney. Kurort zajmuje zaledwie jeden procent własnego terenu o powierzchni2800 hektarów i oferuje luksusowe wille z prywatnymi basenami, infrastrukturę oraz mnóstwo aktywności, z których część wliczona jest w pakiet.

Z Sydney do hotelu jedzie się malowniczą drogą wijącą się pośród  stromych skał z piaskowca, wzdłuż rzeki. Alternatywnie można dolecieć tu helikopterem.
Hotel położony jest między Parkami Narodowymi Wollemi i Gardens of Stone w Dolinie Wolgan, która ma 26 km długości i 7 km szerokości.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Odległość od Sydney ok. 3-4 godziny jazdy samochodem.
Atuty
niezwykłe położenie, mnóstwo aktywności, luksusowe wille z prywatnymi basenami, możliwość przebywania pośród dziewiczej przyrody z dala od cywilizacji, ale w luksusowych warunkach.
Pokoje

Hotel oferuje 3 kategorie willi z basenami, zarówna dla par, jak i dla rodzin, z jedną, dwiema lub trzema sypialniami.

One Bedroom Heritaqge Villa
Powierzchnia: 83 m2
Willa posiada jedną sypialnię, z panoramicznym widokiem na rezerwat, jest niezwykle przytulna, wykończona naturalnym drewnem. Każda willa posiada przeszkloną werandę z prywatnym podgrzewanym basenem. Wyposażenie: łazienka z wanną i prysznicem, łóżko małżeńskie lub 2 łóżka pojedyncze, sofa, minibar, część wypoczynkowa z kominkiem.
Zakwaterowanie oferowane jest max. dla 2 dorosłych i 2 dzieci lub 3 dorosłych.

2 Bedroom Wollemi Villa
Powierzchnia: 201 m2
Willa oferuje dwie duże sypialnie, oddzielne garderoby i łazienki z wanną oraz przestronną werandę z basenem. Willa wykończona jest naturalnym drewnem , sypialnie są przestronne i eleganckie, w pierwszej sypialni mamy do dyspozycji łóżko małżeńskie, w drugiej do wyboru łóżko małżeńskie lub dwa łóżka pojedyncze. W przestronnym salonie z kominkiem rozpościera się imponujący widok na Dolinę Wolgan, a w jadalni do dyspozycji jest duży stół.
Zakwaterowanie oferowane jest max. dla 5 dorosłych lub dowolnej konfiguracji dorosłych i dzieci, nie przekraczającej 5 osób.

3 Bedroom Wolgan Villa
Powierzchnia: 410 m2
Willa Wolgan z trzema sypialniami, położona jest w zacisznym zakątku, oferuje najwyższy poziom prywatności i serwisu. W głównej sypialni znajduje się łóżko małżeńskie z baldachimem, a pozostałe dwie przestronne sypialnie oferują oddzielne łazienki i łóżka małżeńskie lub dwa łóżka pojedyncze typu king. Do dyspozycji jest przestronny salon z pięknym widokiem na Dolinę Wolgan i dwustronnym kominkiem oraz duża jadalnia. Na zewnątrz znajduje się elegancka weranda z prywatnym basenem z regulacją temperatury, otoczonym panoramicznymi oknami z pięknym widokiem.
Zakwaterowanie oferowane jest max. dla 6 dorosłych lub dowolnej konfiguracji dorosłych i dzieci, nie przekraczającej 7 osób.

Do dyspozycji
restauracja w której serwowane są wyśmienite potrawy przygotowane z produktów sezonowych, restauracja w ogrodzie oferujące 3-daniowe lunche oraz przekąski, prywatne posiłki na zamówienie również serwowane w willach, bar na tarasie, spa, wellness.
Sporty i aktywności
Wiele ciekawych aktywności na miejscu.
Najlepsza pora
od początku grudnia do marca
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego