Domes of Corfu

Grecja, Wyspa Korfu
Dla rodzin
Plaża
O hotelu
Domes of Corfu to 5-gwiazdkowy hotel położony bezpośrednio przy pięknej piaszczystej plaży Glyfada w zachodniej części wyspy Korfu. W wystroju nowoczesnych wnętrz dominują tu ciepłe kolory ziemi i naturalne materiały. Poza trzema restauracjami i czterema barami w hotelu znajduje się Spianada Food Market – to specjalnie wydzielona część pod gołym niebem, gdzie serwowane jest uliczne jedzenie z food track’ów i niewielkich stoisk oferujących lokalne przekąski. Dla osób szukających ciszy i spokojnego wypoczynku oddano basen przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, a dla bardziej wymagających gości hotel oferuje część Haute Living Selection z dodatkowymi dogodnieniami. Hotel został całkowicie odremontowany w 2021 r.
Lokalizacja
Hotel znajduje się na zachodnim wybrzeżu Wyspy Korfu, tuż przy piaszczystej plaży Glyfada. Odległość z lotniska wynosi 15 km. Najbliższe miasteczko Pelekas oddalone jest o ok. 1 km.
Pokoje

Hotel posiada 214 pokoi zlokalizowanych w 3-piętrowym budynku. Gościom zakwaterowanym w części Haute Living Selection przysługuje dodatkowo: 24/7 lounge z przekąskami i napojami, telefon komórkowy połączony z managerem HLS, menu poduszek, kosmetyki premium.

Tropical Retreat: pow. 24 m2, z widokiem na wzgórze
Sapphire Retreat: pow. 24 m2, z widokiem na morze
Horizon Open Plan Suite: pow. 27 m2, z częściowym widokiem na morze
Sapphire Open Plan Suite: pow. 27 m2, z widokiem na morze
Sapphire Open Plan Suite with Swim Up Pool: pow. 27 m2, z widokiem na morze
Tropical Family Retreat: pow. 27 m2, z widokiem na ogród. W pokoju można zakwaterować max. 4 osoby.
Sapphire Family Retreat: pow. 27 m2, z widokiem na morze. W pokoju można zakwaterować max. 4 osoby.

Część Haute Living Selection:
Sapphire Sublime 1 bedroom suite: pow. 34 m2, z widokiem na morze
Sapphire Sublime Open Plan Suite with swim up pool: pow. 34 m2, z widokiem na morze

Do dyspozycji
Restauracje i bary: Hotel posiada 3 restauracje: Agora serwuje dania kuchni międzynarodowej, w formie bufetu; Frouri – włoska restauracja a la carte serwująca wyłącznie kolacje; Psarotaverna – restauracja przy plaży specjalizująca się w owocach morza. Dodatkowo w specjalnej części Spianada pod gołym niebem serwowane jest uliczne jedzenie. Hotel posiada 4 bary, w tym jeden przy plaży i basenie oraz bar specjalizujący się w zdrowych koktajlach.
Spa – z szerokiem wachlarzem masaży i zabiegami pielęgnacyjnymi.
4 baseny, w tym jeden wyłącznie dla osób dorosłych
siłownia
Wypożyczalnia skuterów
Biblioteczka z książkami
salon piękności (manicure/pedicure)
Sporty i aktywności
Sporty wodne (płatne): żaglówki, paddle board, motorówki, pedalo, kajaki, narty wodne, wakeboard, kneeboard, nurkowanie.
Wycieczki:
- Porto Timoni (Double Bay) – podwójna zatoka z plażami, które uchodzą za najpiękniejsze plaże na wyspie.
- Angelokastro - Ruiny zamku Aniołów wznoszące się na najwyższym wzgórzu w okolicy Paleokastritsy. Jeden z najważniejszych zamków bizantyjskich w Grecji i miejsce słynące z malowniczych widoków.
- Paleokastritsa - miejscowość, w której znajdziemy wiele urokliwych zatoczek, punktów widokowych i piękną plażą.
- Korfu – stolica i największe miasto na wyspie. Stare miasto Korfu w 2007 roku zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO
- Logas Beach – plaża, która słynie z najpiękniejszych zachodów słońca na wyspie
Inne: wieczory tematyczne; muzyka na żywo, degustacja win

Najlepsza pora
czerwiec - wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

Jak używamy Państwa danych?
Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

Dlaczego pytamy?
W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

Dlaczego pytamy?
Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

Wyślij do znajomego
Wydrukuj
Wyślij do znajomego