Constance Prince Maurice

Mauritius, wschodnie wybrzeże
Plaża
Śluby i romantyczne podróże
Wille
Nurkowanie
Windsurfing
SPA
Kitesurfing
O hotelu
Luksusowy hotel słynący z bardzo dobrego serwisu oraz kameralności. Należy do The Leading Hotels of the World oraz sieci Constance mającej swoje hotele również na Seszelach i na Madagaskarze. Hotel może się pochwalić najbogatszą piwniczką z winami, w której jest, bagatela, 25000 butelek. Na jednej z malowniczych lagun, które przecinają teren hotelu, powstała pływająca na wodzie wykwintna restauracja.  Tutejsze spa znalazło się na liście najlepszych światowych spa: Leading Spas of The World. To także jedno z nielicznych miejsc, gdzie można spróbować swoich sił w kitesurfingu. Hotel oferuje bezpłatne lekcje w weekendy.
Lokalizacja
Hotel położony jest na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy, Hotel oddalony jest od lotniska o ok. 55 km. Transfer zajmuje ok. 1 h samochodem lub 15 minut helikopterem. Do stolicy kraju Port Louis jest 35 km.
Atuty
położenie przy kilku pięknych piaszczystych i bezludnych plażach w ogromnym 60-hektarowym ogrodzie poprzecinanym kilkoma lagunami ; wyjątkowy serwis ; ogromny wybór win do kolacji ; światowej klasy SPA ; helipad
Pokoje

Oferuje komfortowe pokoje, z których część położona jest na terenie laguny, w willach na palach, a część w romantycznym ogrodzie i w pierwszej linii od plaży.

Junior Suite: o pow. 70 m2, zlokalizowane są w kameralnych budynkach krytych strzechą mieszczących max. 8 pokoi. Wszystkie z tarasem lub balkonem. Część z pokoi położona jest na parterze, a część na 1 piętrze. Kilka z nich zlokalizowana jest w pierwszej linii od plaży, część w ogrodzie, a część na palach w lagunie. Możliwe pokoje łączone drzwiami.

Family Suite: o pow. 86 m2, składają się z sypialni, łazienki oraz sypialni dla dzieci z łóżkiem piętrowym, z tarasem lub balkonem. Pokoje położone są na parterze lub piętrze, z widokiem na morze lub tropikalny ogród, 2 suity położone są przy plaży.

Wille o pow. 130 m2: 12 willi, z czego 9 oferuje bezpośredni dostęp do plaży oraz prywatne baseny, 3 wille (bez basenów) położone są na palach w lagunie.

Princely Suite o pow. 350 m2, położona na plaży w kameralnym, odosobnionym miejscu, składa się z 3 sypialni, 3 łazienek, dodatkowego wc, posiada 2 prywatne baseny, patio, taras z częścią jadalną, małą kuchnię dla prywatnej obsługi.

Do dyspozycji
3 restauracje (kuchnia kreolska, międzynarodowa, owoce morza, sushi) – w tym jedna pływająca restauracja w tutejszej lagunie, 3 bary, basen, słynna piwniczka z winami, prestiżowe U SPA by Constance (7 pokoi do zabiegów, spa, łaźnia parowa, jacuzzi, basen termalny, fryzjer), sala gimnastyczna z prywatnymi lekcjami jogi, butiki, biblioteczka, helipad
Sporty i aktywności
Sporty: tenis ziemny (2 korty), rowery, narty wodne, katamaran, łodzie , rowery wodne, , snorkelling, windsurfing, kajaki, nurkowanie, snurkowanie, kite surfing (darmowa nauka w weekendy)
Wycieczki: połowy dalekomorskie, wycieczki łodzią, wycieczki łodzią ze szklanym dnem, rejsy katamaranem, nurkowanie z akwalunguiem. Gościom przebywającym na Mauritiusie oferujemy także wycieczki obejmujące najważniejsze atrakcje jak chociażby: ogrody Pamplemousses, zakupy w Port Louis, wycieczkę na Wyspę Jeleni, do wodospadów, 7 Kolorów Ziemi czy fabryki rumu.
Najlepsza pora
od listopada do kwietnia
Oferty specjalne
Zakwaterowanie: Junior Suite

Cena od osoby:
30/09/2022 - 31/10/2022 - 2131 €
01/11/2022 - 04/12/2022 - 2446 €
05/12/2022 - 22/12/2022 - 2131 €
23/12/2022 - 06/01/2023 - 5420 €

Cena zawiera: 7 noclegów, śniadania, prywatny transfer lotnisko-hotel-lotnisko, ubezpieczenie obejmujące leczenie COVID

Warunki rezerwacji: 45 dni przed wylotem
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego