Constance Moofushi Resort

Malediwy, Południowy Atol Ari
All inclusive
Plaża
Wille
Nurkowanie
Prywatna wyspa
Śluby i romantyczne podróże
Windsurfing
Dla rodzin
SPA
O hotelu
Luksusowy hotel z jedną z najlepszych opcji All Inclusive na Malediwach. Wyspa otoczona jest błękitnymi lagunami, kolorowymi rafami koralowymi i bardzo bogatym życiem podwodnym możliwym do eksplorowania również z brzegu. Dzięki temu hotel Constance Moofushi  uznawany jest za jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na Malediwach.
Do dyspozycji gości są tutaj wille położone na wodzie i bezpośrednio na dziewiczych z białym piaskiem plażach. Wszystkie z tarasem i widokiem na ocean.

Polecany osobom ceniącym komfort, przy jednoczesnej luźnej atmosferze oraz miłośnikom all inclusive i wyjątkowego nurkowania.
Lokalizacja
Południowy Atol Ari. Transfer do hotelu z lotniska w Male odbywa się hydroplanem. Czas lotu ok. 30 min.
Atuty
najładniejsza rafa koralowa na Malediwach przy samym hotelu, bogate All Inclusive, wysoki standard usług
Pokoje

Beach Villas (57 m2) i Water Villas (66 m2) z przestronnym tarasem, wyposażone są w klimatyzację, wiatrak, łazienkę z wanną, prysznic, WC, suszarkę, salon, internet bezprzewodowy, LCD TV, iPod system, CD&DVD, telefon, mini-bar, sejf, ekspres kawa/herbata.

Wszystkie Senior Water Villas (pow 94 m2) wyposażone są tak jak Beach Villas i Water Villas, oprócz tego posiadają drewniany taras z hamakiem.

Hotel dysponuje 24 willami typu Beach o powierzchni 57 m2 oraz 56 willami na wodzie o powierzchni 66 m2.

Do dyspozycji
2 restauracje, 2 bary, Spa (8 pokoi zabiegowych, w tym 6 pokoi jednoosobowych, 2 pokoje dwuosobowe, yoga pavilion), basen, sala do ćwiczeń, pralnia, opiekunki do dzieci, opieka lekarska.
Sporty i aktywności
Sporty: siatkówka, basen i animacje, wycieczki katamaranem, rowery wodne, windsurfing, kajaki, nurkowanie, snurkowanie, narty wodne,

Aktywności: rejs tradycyjną Dhoni podczas zachodu słońca, wyprawa na poszukiwanie delfinów (speed boat lub Dhoni), wyprawa do lokalnej wioski, tradycyjne nocne połowy, wynajem prywatnej łodzi, połowy ryb
Najlepsza pora
Grudzień - Kwiecień
Oferty specjalne
Przy rezerwacjach willi na wodzie na minimum 120 dni przed przylotem 40% zniżki w sezonie styczeń-luty oraz 50% zniżki w sezonie maj-grudzień (poza okresem sylwestrowym).

Oferta dla nowożeńców: 30% zniżki na wszystkie kategorie willi ze śniadaniami w okresie styczeń-kwiecień i 40% w pozostałych miesiącach (poza okresem sylwestrowym)
Dodatkowo każda para otrzymuje 100 USD kredytu na wykorzystanie w restauracjach, spa itp. oraz czekoladki i wino musujące po przylocie.
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

Jak używamy Państwa danych?
Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

Dlaczego pytamy?
W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

Dlaczego pytamy?
Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

Wyślij do znajomego
Wydrukuj
Wyślij do znajomego