Constance Moofushi Resort

Malediwy, Południowy Atol Ari
All inclusive
Plaża
Wille
Nurkowanie
Prywatna wyspa
Śluby i romantyczne podróże
Windsurfing
Dla rodzin
SPA
O hotelu
Luksusowy hotel z jedną z najlepszych opcji All Inclusive na Malediwach. Wyspa otoczona jest błękitnymi lagunami, kolorowymi rafami koralowymi i bardzo bogatym życiem podwodnym możliwym do eksplorowania również z brzegu. Dzięki temu hotel Constance Moofushi  uznawany jest za jedno z najlepszych miejsc do nurkowania na Malediwach.
Do dyspozycji gości są tutaj wille położone na wodzie i bezpośrednio na dziewiczych z białym piaskiem plażach. Wszystkie z tarasem i widokiem na ocean.

Polecany osobom ceniącym komfort, przy jednoczesnej luźnej atmosferze oraz miłośnikom all inclusive i wyjątkowego nurkowania.
Lokalizacja
Południowy Atol Ari. Transfer do hotelu z lotniska w Male odbywa się hydroplanem. Czas lotu ok. 30 min.
Atuty
najładniejsza rafa koralowa na Malediwach przy samym hotelu, bogate All Inclusive, wysoki standard usług
Pokoje

Beach Villas (57 m2) i Water Villas (66 m2) z przestronnym tarasem, wyposażone są w klimatyzację, wiatrak, łazienkę z wanną, prysznic, WC, suszarkę, salon, internet bezprzewodowy, LCD TV, iPod system, CD&DVD, telefon, mini-bar, sejf, ekspres kawa/herbata.

Wszystkie Senior Water Villas (pow 94 m2) wyposażone są tak jak Beach Villas i Water Villas, oprócz tego posiadają drewniany taras z hamakiem.

Hotel dysponuje 24 willami typu Beach o powierzchni 57 m2 oraz 56 willami na wodzie o powierzchni 66 m2.

Do dyspozycji
2 restauracje, 2 bary, Spa (8 pokoi zabiegowych, w tym 6 pokoi jednoosobowych, 2 pokoje dwuosobowe, yoga pavilion), basen, sala do ćwiczeń, pralnia, opiekunki do dzieci, opieka lekarska.
Sporty i aktywności
Sporty: siatkówka, basen i animacje, wycieczki katamaranem, rowery wodne, windsurfing, kajaki, nurkowanie, snurkowanie, narty wodne,

Aktywności: rejs tradycyjną Dhoni podczas zachodu słońca, wyprawa na poszukiwanie delfinów (speed boat lub Dhoni), wyprawa do lokalnej wioski, tradycyjne nocne połowy, wynajem prywatnej łodzi, połowy ryb
Najlepsza pora
od grudnia do kwietnia
Oferty specjalne
! kliknij tu, aby zobaczyć oferty specjalne
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego