Constance Halaveli Resort

Malediwy, Atol Ari
Plaża
Wille
Nurkowanie
Prywatna wyspa
All inclusive
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
SPA
Windsurfing
O hotelu
To miejsce, w którym czas się zatrzymał, a marzenia stały się rzeczywistością. Woda i piasek łączą się i kontrastują z żywiołową zielenią liści. To jeden z najnowszych i najbardziej luksusowych hoteli należących do Constance Hotels Experience i do prestiżowej grupy The Leading Hotels of the World, słynącej z doskonałego serwisu.
Hotel składa się z 86 willi z prywatnymi basenami, położonymi bezpośrednio przy plaży i na wodzie. 
Constance Halaveli Resort to hotel szczególnie polecany osobom ceniącym elegancję, wyjątkowy serwis i wykwintne posiłki.

Dla chętnych możliwa opcja All Inclusive.
Lokalizacja
Północny Atol Ari. Transfer hydroplanem z lotniska w Male trwa 25 min.
Pokoje

Hotel posiada łącznie 86 willi, z czego większość stanowią wille na wodzie.

Water Villas – położone na wodzie, z prywatnym basenem o wymiarach 3x4 m i tarasem o pow. 100 m2. W willi max. można zakwaterować 2 osoby dorosłe i 1 dziecko do lat 12.

Beach Villa – położone bezpośrednio przy plaży, w ogrodzie o pow. 350 m2 i z prywatnym basenem 3x5 m.

Family Beach Villa – bardziej przestronne niż wille beach, z prywatnym basenem 3x5 m ogrodem o pow. 350 m2. Max. można zakwaterować 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do lat 12.

Double Storey Beach Villa - 2-poziomowe wille położone przy plaży z prywatnym basenem 3x5 m i ogrodem o pow. 410 m2. Max. można zakwaterować 4 osoby (wiek dowolny).

Do dyspozycji
Restauracje: hotel posiada 4 restauracje:
- Restauracja Jahaz - główna restauracja serwująca śniadania, obiady i kolacje. Kuchnia międzynarodowa, tematyczne kolacje w formie bufetu każdego dnia. Restauracja posiada własną piwnieczkę z winami Jahaz Wince Cellar.
- Restauracja Jing - otwarta wyłącznie podczas kolacji w godzinach 19.00 - 22.30, 6 dni w tygodniu. Specjalizuje się w kuchni azjatyckiej. Również posiada własną piwniczkę z winami.
- Restauracja Meeru Beach Grill - restauracja a la carte otwarta wyłącznie wieczorami, 6 dni w tygodniu. Specjalizuje się w grilowanych owocach morza i mięsnych BBQ.
- Kalka Sushi Bar - japońskie przysmaki i sushi. Jedzenie serwowane wyłącznie w porze obiadowej.

Bary: hotel posiada 2 bary Jahaz (10.30 - 00.30) i Jing (18.30 - 00.30)

SPA Constance - z 8 pokojami do zabiegów, sauną, łaźnią parową, jacuzzi, basenem z gorącą i zimną wodą, salą do jogi i salonem piękności. Bardzo szeroki wachlarz zabiegów. Spa otwarte od 9.00 do 21.00.

Pozostałe udogodnienia: klub dla dzieci, butiki, siłownia, centrum nurkowe z bogatą ofertą kursów oraz własnym biologiem morskim oraz fotografem i kamerzystą uwieczniającym nurkowe wyprawy
Sporty i aktywności
Sporty: rowery wodne, narty wodne, windsurfing, kajaki, nurkowanie, katamarany top cat, kneeboarding, wakeboarding, paddleboarding, banan, fun tube, fun beds, tenis, siatkówka, badminton, nurkowanie, snurkowanie, szachy

Wycieczki: połowy ryb, wycieczki na snurkowanie, rejsy o zachodzie słońca, rejsy w celu wypatrzenia delfinów, wycieczki na pobliskie zamieszkane wyspy,

Inne: wieczorki z muzyką na żywo, imprezy z DJ’em
Najlepsza pora
od listopada do kwietnia
Oferty specjalne
! kliknij tu, aby zobaczyć oferty specjalne
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego