Chobe Safari Lodge

Botswana, Kasane, Park Narodowy Chobe
Boutique
Natura
SPA
O hotelu
Chobe Safari Lodge położony jest nad samym brzegiem rzeki Kuando (odnoga Zambezi). Z Lodge'u jest zachwycający widok na naturalną wysepkę rzeczną, gdzie w miesiącach od maja do listopada można zaobserwować liczne stada słoni.
Na terenie Parku Narodowego Chobe żyje bowiem jedna z największych populacji słonia afrykańskiego na świecie.

Lodge utrzymany jest w lokalnym afrykańskim klimacie, oferuje 46 pokoi typu safari oraz 22 pokoje z widokiem na rzekę. W hotelowej restauracji serwowane są dania afrykańskie.

Hotel organizuje popołudniowe rejsy po rzece.
Kategoria
4*
Pokoje

46 luxury safari rooms, 22 luxury river rooms, 8 bungalowów oraz camping

Do dyspozycji
restauracja, basen odkryty, koktajl bar & Sedudu bar, bezpłatne WiFi, spa
Sporty i aktywności
safari, rejs po rzece
Najlepsza pora
od maja do października
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego