Chetzeron

Szwajcaria, Crans-Montana
Boutique
Dla aktywnych
Dla rodzin
Góry
Narty / Snowboard
Natura
O hotelu
Usytuowany na wysokości 2112m hotel Chetzeron jest luksusową adaptacją budynku dawnej stacji kolejki linowej. Jego czysta, surowa architektura idealnie harmonizuje z pięknem górskiego krajobrazu. Położenie hotelu zapewnia w zimie bezpośredni dostęp do tras narciarskich, a w lecie do szlaków pieszych wędrówek. Goście mogą zrelaksować się w zewnętrznym, podgrzewanym basenie (dostępny również zimą) lub w strefie wellness z sauną i łaźnią parową; mogą również skorzystać z masażu.
Restauracja hotelu proponuje wyśmienitą kuchnię zainspirowaną lokalnymi produktami i tradycjami.
Chetzeron to kameralny obiekt z zaledwie 16 pokojami, każdy z panoramicznym oknem oferującym zapierający dech w piersiach widok na najwyższe alpejskie szczyty.Kategoria
4*
Lokalizacja
Na stokach ośrodka Crans-Montana, z dala od pozostałych hoteli. Wyjazd z / powrót do hotelu na nartach.
Atuty
Położenie w środku gór, idealne do uprawiania narciarstwa i turystyki pieszej. Cisza, spokój, bliskość natury. Strefa wellness i basen. Kuchnia.
Pokoje

Hotel posiada 16 pokoi: 9 w kategorii superior (30m2), 4 narożne pokoje deluxe (38m2) oraz 3 junior suite (50m2).

Do dyspozycji
Restauracja z 4 panoramicznymi tarasami, lounge, bar. Strefa welness: sauna, łaźnia parowa hammam, masaż. Basen zewnętrzny podgrzewany (czynny zimą).
Sporty i aktywności
Hotel idealny dla miłośników sportów zimowych i letniej turystyki górskiej. Mountain biking
Najlepsza pora
zima, maj-wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego