Cavo Tagoo Mykonos

Grecja, Mykonos
Boutique
SPA
Wille
O hotelu
Wśród niesamowitej scenerii ze wzgórza spogląda na morze luksusowy willowy hotel Cavo Tagoo. Nagradzany i nominowany w konkursach na najlepszy willowy hotel w Grecji przez World Travel Awards, oferuje stylowe wille i obsługę na najwyższym poziomie. Jest to jeden z najwcześniej wybudowanych i wciąż najwyżej ocenianych obiektów willowych na wyspie Mykonos. Przestronne, utrzymane w minimalistycznym stylu pokoje, apartamenty typu suite i wille zostały indywidualnie urządzone. Niektóre z nich wyposażone są w wannę z hydromasażem lub prywatny basen. Z większości pokoi roztacza się widok na morze.

W hotelu goście mogą korzystać z basenu bez krawędzi z 40-metrowym barem oraz z w pełni wyposażonego spa z krytym basenem. Spa Cavo Tagoo Golden oferuje tradycyjne zabiegi na ciało i twarz, chromoterapię, saunę, łaźnię parową oraz salon kosmetyczny. Obok spa znajduje się centrum fitness.

Restauracja Cavo Tagoo oferuje dania współczesnej kuchni śródziemnomorskiej przyrządzane na bazie świeżych greckich produktów. Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu.

Z Baru Lounge & Pool roztacza się przepiękny widok na miasto Mykonos i wyspę Dilos. Bar położony jest przy basenie bez krawędzi zachwycającym różnokolorowym oświetleniem i drewnianymi podestami, które wydają się unosić na wodzie.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel Cago Tagoo Mykonos położony jest na zachodnim wybrzeżu wyspy, w pobliżu miejscowości Chora, w odległości ok. 10 min. drogi od lotniska.
Pokoje

W hotelu znajdują się 83 przestronne pokoje, spośród których ponad połowa to pokoje typu superior, apartamenty lub wille. Wszystkie pokoje utrzymane są w minimalistycznym stylu i indywidualne urządzone. Niektóre z nich wyposażone są w wannę z hydromasażem lub prywatny basen. Z większości pokoi roztacza się widok na morze.
Łazienki są wyłożone marmurem i wyposażone w wanny z hydromasażem oraz wysokiej jakości produkty marki Korres.

Do dyspozycji
Restauracja Cavo Tagoo (kuchnia śródziemnomorska). Bar Lounge & Pool o długości 38 metrów.
Basen typu infinity pool bez krawędzi. Spa z łaźnią parową, sauną i gabinetem dla par.
Sporty i aktywności
dobrze wyposażone centrum fitness
Najlepsza pora
maj - wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego