Casa Chameleon at Las Catalinas

Kostaryka, Las Catalinas
Boutique
Śluby i romantyczne podróże
Dla aktywnych
Nurkowanie
Natura
Plaża
Wille
O hotelu
Hotel Casa Chameleon, to ukryty między tropikalnym lasem a plażą, cichy klejnot Kostaryki. To miejsce, gdzie celebryci zmęczeni błyskami fleszy uciekają, żeby wypocząć na łonie natury. Miłośnicy aktywnego wypoczynku znajdą tu znakomite miejsca do długich wędrówek pieszych, na rowerze lub konno, a tutejsze plaże i ciepłe wody skuszą wszystkich fantastycznymi warunkami do pływania, snorkelingu czy nurkowania.

Ze wzgórza, na którym znajduje się hotel, rozpościera się panoramiczny widok na ponad 1000 akrów tropikalnych lasów, wzgórz i dolin, ocean spokojny oraz na położone u stóp wzniesienia miasto Las Catalinas założone dopiero w 2006 r. przez biznesmena Charlesa Brewera, który chciał stworzyć miejsce idealne, w którym można żyć zdrowo i spokojnie, bez pośpiechu i zgiełku. Dlatego na ulicach i placach Las Catalinas nie ma ruchu samochodowego. Są za to dziesiątki uliczek, parków i placów, na których działają niezliczone sklepy, restauracje, małe zkałady usługowe i warsztaty. Ich właściciele, którzy przybyli do Las Catalinas z całego świata, współtworzą bajkowy klimat tego młodziutkiego miasta.

Architektura i design hotelu Casa Chameleon zachwycą serce i oczy nawet najbardziej wymagających gości.
Lokalizacja
Hotel Casa Chameleon leży 45 minut od portu lotniczego położonego w mieście Liberia. Pieszo 5 min. od miasteczka Las Catalinas
Pokoje

21 willi zostało zaprojektowanych zgodnie z zasadą eklektycznej elegancji i minimalistycznego wystroju. Okna wychodzą na plaże Sugar i Penca, wybrzeże Guanacaste lub wyspy Catalinas. W każdej willi znajduje się prywatny basen ze słoną wodą.

Do dyspozycji
wellness, siłownia
Sporty i aktywności
joga, snorkeling, nurkowanie, rowery, konie
Najlepsza pora
od listopada do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego