Carana Beach Hotel

Seszele, Wyspa Mahe
Boutique
Plaża
O hotelu
Carana Beach to kameralny hotel w północnej części wyspy Mahe  położony przy niewielkiej zatoczce z piaszczystą plażą. Posiada  40 domków rozsianych na niewielkim wzniesieniu – wszystkie z widokiem na morze, w niewielkiej odległości od plaży i w otoczeniu bujnej roślinności.  Część z domków posiada prywatne baseny.  Hotel posiada jedną restaurację oraz beach bar, w których wykorzystuje się  m.in. składniki z własnego ogródka. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy oraz spokoju.
Lokalizacja
Hotel zlokalizowany jest w północnej części wyspy Mahe, przy zatoczkowej plaży. Transfer z lotniska wynosi ok. 30 min.
Pokoje

POKOJE: wszystkie 40 bungalowów posiada widok na morze i zlokalizowane są na niewielkim wzniesieniu. W pokojach dominują kolory ziemi i błękit nawiązujący do otaczającej Seszele błękitnej wody. Hotel posiada dwie kategorie:

Ocean view chalet – o pow. 45 m2, na który składa się sypialnia, łazienka i taras. W wyposażeniu znajduje się m.in. tv, serwis do kawy i herbaty, ekspres do kawy Nespresso, mini-bar.

Ocean view chalet with private plunge pool – o pow. 60 m2 posiadają dodatkowo prywatny basen.

Do dyspozycji
Restauracja Lorizon – wykorzystująca lokalne produkty oraz warzywa i owoce z własnego ogródka. Restauracja otwarta jest na śniadania i kolacje.

Beach Bar – serwujący zarówno napoje oraz koktajle jak i dania kuchni międzynarodowej i kreolskiej.

Basen
Sporty i aktywności
Lokalne wycieczki po wyspie
Najlepsza pora
cały rok
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego