Capofaro Locanda & Malvasia

Włochy, Malfa
Boutique
Natura
O hotelu
Hotel Capofaro Locanda & Malvasia narodził się z miłości rodziny Tasca d’Almerita do wina i morza. Ta spektakularna posiadłość znajdująca się na wyspie Salina początkowo była przeznaczona dla przyjaciół, gości i podróżników gustujących w najznamienitszych włoskich winach, zapewniając im to, co najlepsze w śródziemnomorskiej gościnności.

Hotel Capofaro to najprawdziwszy obraz Saliny, lokandy czyli zajazdu otoczonego rzędami winorośli docierającej do morza, produkującego Malvasia, typowe wino wyspy.
Z hotelu podziwiać można piękne widoki na Morze Śródziemne oraz wyspy: Stromboli i Panarea.

Wszystkie pokoje w obiekcie dysponują tarasami, z typowymi białymi kolumnami w stylu eolskim przyzdobione jasnoróżowymi kwiatami Bourgainvillea i cienistymi baldachimami.

Hotel posiada odkryty basen z panoramicznym widokiem.

Znakomita restauracja jest otwarta również dla osób niezatrzymujących się w ośrodku Capofaro i serwuje potrawy kuchni śródziemnomorskiej oraz śniadanie w formie bufetu. Na życzenie na tarasie organizowane są degustacje wina produkowanego na miejscu.

Kategoria
5*
Lokalizacja
Plaże oddalone są o 2 km od hotelu. Nieopodal hotelu znajduje się przystanek autobusowy.
Pokoje

Hotel posiada łącznie dwadzieścia siedem pokoi, każdy wyjątkowy, ale wszystkie z własnym tarasem z widokiem na morze lub ogród, otoczonych 4,5 hektarami winnicami Malvasia. Architektura w stylu eolskim spotyka się tu z minimalistycznym designem. W roku 2018 powstało sześć nowych pokoi w latarni Capofaro w tzw. mieszkaniu latarnika. Wewnątrz latarni powstał luksusowy Apartament „Il Faro”, dwa ekskluzywne apartamenty, dwa o podwyższonym standardzie i jeden o standardzie podstawowym. Wszystkie te pokoje posiadają prywatny ogród i są z widokiem na morze lub na parę wygasłych zielonych wulkanów.

Do dyspozycji
Na miejscu można zarezerwować masaże i lekcje gotowania. Hotel posiada wypożyczalnię skuterów i samochodów.
Sporty i aktywności
Hotel organizuje zajęcia jogi i pilatesu.
Najlepsza pora
od maja do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego