Canonnier Beachcomber Golf Resort & Spa

Mauritius, Wybrzeże Północno-Zachodnie
Plaża
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
Nurkowanie
Windsurfing
All inclusive
O hotelu
Hotel położony na półwyspie na północnym wybrzeżu wyspy, nad zatoką Grand Baie. Otoczony jest dwoma piaszczystymi plażami i 7-hektarowym tropikalnym ogrodem, w którym znajdują się pozostałości zabytkowej twierdzy i działa armatnie, od których hotel wziął swoją nazwę. Ciekawostką jest także tutejsze spa zbudowane w konarach ogromnego drzewa banyan, a w starej latarni morskiej mieści się teraz klub dla młodzieży. Jest to jeden z najlepszych hoteli 4-gwiazdkowych na wyspie. Jako nieliczny hotel położony jest w niewielkiej odległości od miasteczka, gdzie znajdują się liczne knajpki, restauracje i bary. W hotelu możliwa jest formuła all inclusive.
Lokalizacja
Hotel położony jest w północno-zachodniej części wyspy, nieopodal miasteczka Grand Baie. Odległość od lotniska 75 km, od stolicy Port Louis 25 km, od miasteczka Curepipe 40 km.
Pokoje

Hotel posiada 284 pokoje usytuowane w 2-piętrowych budynkach.

Pokoje standard garden i sea facing (103): pow. 24m2, z widokiem na ogród (pokoje garden) lub zwrócone w stronę oceanu (pokoje sea facing). Zlokalizowane są na wszystkich poziomach. Pokoje sea facing dodatkowo posiadają w łazience oddzielnie wannę i prysznic (garden tylko prysznic).

Pokoje superior garden i sea facing (96): pow. 28m2, z widokiem na ogród (pokoje garden) lub zwrócone w stronę oceanu (pokoje sea facing) również położone są na wszystkich poziomach. Dodatkowo posiadają balkon lub taras.

Pokoje family duplex (41) –pokoje z sypialnią dla rodziców na dole i sypialnią dla dzieci na antresoli. Ze względu na dość strome schody prowadzące na antresole pokój nie jest rekomendowany dla dzieci poniżej 5 roku życia. Pokoje posiadają widok albo na ogród albo na ocean.

Do dyspozycji
2 restauracje, 2 bary, dyskoteka, 2 baseny, SPA, salon piękności, fryzjer, mini klub dla dzieci (3-12 lat), opiekunki do dzieci, sklepiki, pralnia, wypożyczalnia samochodów, sala konferencyjna, internet.
Sporty i aktywności
narty wodne, windsurfing, rowery wodne, kajaki, żaglówki, łódź ze szklanym dnem, snorkeling, gimnastyka w basenie, 3 korty tenisowe (oświetlone, opłata za piłki), ping-pong, siatkówka, joga, nurkowanie, połowy dalekomorskie, rowery górskie, bilard.
Najlepsza pora
od października do maja
Oferty specjalne
Wczesna rezerwacja: 10-15%) zniżki (w zależności od sezonu) przy rezerwacjach na min. 30 dni przed przylotem
Nowożeńcy: 15% zniżki
Długie pobyty: Przy pobytach powyżej 12 nocy dodatkowa zniżka 20% na całą rezerwację
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego