Caesers Palace Las Vegas

USA, Las Vegas
SPA
Miasto
Śluby i romantyczne podróże
O hotelu
Ten luksusowy hotel z kasynem jest usytuowany przy bulwarze Las Vegas Strip.
Pokoje są wyposażone w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Każdy z nich dysponuje łazienką z bezpłatnym zestawem kosmetyków.
Hotel Caesars Palace zapewnia całodobową obsługę pokoju.
Zaplecze gastronomiczne obejmuje takie restauracje, jak Nobu, Gordon Ramsay's Pub & Grill, Mr. Chow, Restaurant Guy Savoy oraz Bobby Flay’s Mesa Grill. Słynny lokal Bacchanal Buffet zaprasza na posiłki w formie bufetu, który składa się z 500 dań. Restauracja Beijing Noodle No. 9 oferuje potrawy kuchni azjatyckiej .

W hotelowym kasynie znajdują się stoły do pokera i innych gier oraz automaty. Można tu również zawierać zakłady sportowe, także na wyścigi konne. Goście mogą ponadto wybrać się na oryginalny koktajl do lokalu Fizz – Champagne Bar lub do salonu Cleopatra’s Barge, który unosi się na wodzie. Warto również odwiedzić klub nocny Omnia.

Centrum Qua Baths & Spa oferuje szeroki wybór masaży oraz zabiegów na twarz i ciało. W tym niezwykłym spa Goście mogą też skorzystać z urządzeń do hydroterapii w łaźni Roman Bath lub zrelaksować się na podgrzewanych ławkach w sali Arctic Ice Room, gdzie pada sztuczny śnieg.
Kategoria
4*+
Lokalizacja
Las Vegas
Do dyspozycji
kasyno, restauracje prowadzone przez znanych szefów kuchni, ekskluzywne centrum handlowe The Forum Shops, znakomite SPA oraz 7 basenów.
Sporty i aktywności
gry hazardowe
Najlepsza pora
od czerwca do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego