C Mauritius

Mauritius
Dla rodzin
Golf
Kitesurfing
Plaża
Śluby i romantyczne podróże
O hotelu
Hotel należący do prestiżowej sieci Constance położony na wschodnim wybrzeżu Mauritiusa przy pięknej piaszczystej plaży. Składa się z 116 pokoi zlokalizowanych w kameralnych dwupoziomowych budynkach krytych strzechą przypominających tropikalną wioskę. Do dyspozycji gości oddano 3 baseny, SPA, 4 restauracje i położone w siostrzanym hotelu 18-dołkowe pole golfowe. Hotel oferuje wyżywienie all inclusive:

All inclusive obejmuje: Posiłki: śniadanie (7.00-10.30), lunch, popołudniowe przekąski (16.00-18.00), kolacja w formie bufetu w Dining Room, 1 kolacja a la carte w restauracji azjatyckiej, bezpłatny tort w dniu urodzin i rocznicy ślubu. Napoje: napoje bezalkoholowe, soki, woda, napoje alkoholowe, w tym szeroki wybór alkoholi międzynarodowych, wybrane koktajle, 50 win z różnych krajów świata, minibar uzupełniany raz dziennie (wino, piwo, napoje bezalkoholowe, przekąski).
Kategoria
5
Lokalizacja
hotel zlokalizowany jest we wschodniej części wyspy przy plaży Palmar. Transfer z lotniska trwa ok. 1 h. 2,5 km od hotelu znajduje się niewielka wioska Belle Mare, w której można znaleźć lokalne sklepy
Pokoje

Hotel posiada 116 pokoi mieszczących się w niewielkich 2-poziomowych budynkach krytych strzechą.
52 pokoje prestige – powierzchnia 40 m2, część z nich zlokalizowana jest w pierwszej linii od plaży. Posiadają taras lub balkon.

64 pokoje deluxe – powierzchnia 48 m2, część z nich zlokalizowana jest w pierwszej linii od plaży. Możliwe pokoje łączone.

Do dyspozycji
- 4 Restauracje: Dining Room to restauracja serwująca kuchnię międzynarodową poczas śniadania, obiadu i kolacji w formie bufetu. Restauracja Wok’N’Roll otwarta wyłącznie na kolacje serwuje dania a la carte kuchni azjatacykiej – wymagana rezerwacja. Beach Bistro zlokalizowana przy plaży serwująca lekkie przekąski w porze obiadowej oraz koktajle od 10.30 do 22.30. W restauracji Chow & Charafe zajmującej centralną część hotelu serwuje się również lekkie przekąski, naleśniki i lody.

- bar z muzyką na żywo i specjalnymi wydarzeniami w porze wieczornej.

- 3 baseny

- C Spa – 6 pokoi do zabiegów, w tym 2 dla par, sauna sucha, łaźnia parowa.

- siłownia oraz boisko do ćwiczeń na zewnątrz.

- inne: butik, sklep z biżuterią, pralnia, opiekunki do dzieci, lekarz
Sporty i aktywności
Sporty: kajaki, paddle board, windsurfing, kite surfing, snurkowanie (sprzęt), nurkowanie, tenis ziemny (1 kort), padel tenis, siatkówka plażowa, kanjam, bocce, spike ball, 18-dołkowe pole golfowe w pobliskim siostrzanym hotelu Constance Belle Mare Plage (bezpłatne green fee oraz transfer na pole).

Wycieczki: rejsy, wędrówki po górach w ramach projektu C-Trek,
Inne: zajęcia jogi
Najlepsza pora
październik - kwiecień
Oferty specjalne
! kliknij tu, aby zobaczyć oferty specjalne
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego