Body Holiday

Santa Lucia, Cariblue Beach, Cap Estate
All inclusive
Dla singli
Plaża
SPA
Tylko dla dorosłych
Wille
Golf
Dla aktywnych
O hotelu
Na długo przed tym, jak przemysł odnowy biologicznej stał się tak popularny jak dziś, a Spa w hotelach było rzadkością, Hotel BodyHoliday stanowił idealne antidotum na stresy życia codziennego. Duża różnica, którą widzieliśmy przez lata, polega na tym, że dobre samopoczucie zmieniło się z leczniczego na zapobiegawcze. W tym luksusowym hotelu istnieje wiele sposobów na uspokojenie zmysłów i przywrócenie ducha. Wypoczynek oparty na filozofii czterech filarów dobrobytu; relaksacja | regenerujące piękno | ćwiczenie | dieta to atrybuty hotelu Body Holiday.

Renomowane centrum odnowy biologicznej (spa Destination), często wybierane przez Conde Nast Traveller jako jedno z najlepszych na świecie , zaspokaja wszelkie potrzeby oferując szereg zabiegów pielęgnacyjnych na ciało oraz najnowocześniejsze terapie. W tutejszych restauracjach menu zawiera lokalne produkty i  świeże składniki prosto z własnego ekologicznego ogrodu .

Hotel zapewnia niekończącą się listę zajęć na lądzie i morzu - od sesji jogi i zajęć fitness, nurkowania, żeglarstwa, tenisa i golfa po bardziej egzotyczne przygody, takie jak jazda na rowerze wzdłuż wybrzeża, wędrówki po górach lub zjazdy z wąwozu rzeki.

Hotel BodyHoliday może być rajem aktywności lub oazą spokoju.
Kategoria
5*
Atuty
hotel tylko dla dorosłych, wiele programów odnowy biologicznej, formuła All Inclusive, w miesiącu wrześniu proponuje specjalny program dla singli z wieloma atrakcjami i aktywnościami
Pokoje

Pokoje w hotelu BodyHoliday oferują gościom szeroki wybór zakwaterowania obejmującego pokoje z widokiem na piękne ogrody, Morze Karaibskie lub tuż nad brzegiem wody. Do wyboru są pokoje, apartamenty i wille, a wszystkie zostały niedawno odnowione. W październiku 2019 r. zostały oddane do użytku dwie nowe luksusowe wille z dwiema sypialniami o nazwie „Oasis Villas” z panoramicznym widokiem.

Do dyspozycji
Spa
Sporty i aktywności
liczne zajęcia sportowe
Najlepsza pora
od listopada do marca
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego