Bluebay Beach Resort & SPA

Tanzania, Kiwenga, Zanzibar
Plaża
Dla rodzin
Dla aktywnych
Windsurfing
Nurkowanie
SPA
O hotelu
Hotel położony jest na wschodnim wybrzeżu wyspy w miejscowości Kiwengwa, przy szerokiej piaszczystej plaży, na wzgórzu, które łagodnie schodzi na plażę. Składa się z kilkunastu bungalowów krytych tradycyjnymi dachami makuti czyli strzechą z liści palmy kokosowej oraz z części Club 24, usytuowanych w 30-hektarowym egzotycznym ogrodzie.

Nasza opinia: dobre 4*
Kategoria
5*
Lokalizacja
Odległość od lotniska w Sone Town wynosi ok. 45 km (ok. 1 h drogi samochodem).
Pokoje

Hotel oferuje 112 pokoi (w tym 6 pokoi Garden, 74 pokoi superior, 24 pokoi w części Club 24, 6 junior suites oraz 2 Sultan Suites na plaży).

Do dyspozycji
5 restauracji, 5 barów, basen, 2 sale konferencyjne, centrum biznesowe, sklepiki, klub dla dzieci, opiekunka dla dzieci, SPA.
Sporty i aktywności
centrum fitness, kort tenisowy, tenis stołowy, siatkówka na plaży, bilard, rowery, centrum sportów wodnych: windsurfing, kajaki, łódki, rowery wodne, wodna trampolina, katamaran hobie cat, centrum nurkowe PADI, połowy dalekomorskie.
Najlepsza pora
od stycznia do lutego i od lipca do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego