Bird Island Eco Lodge

Seszele, Wyspa Bird
Plaża
Dla rodzin
Wille
Śluby i romantyczne podróże
Natura
Prywatna wyspa
O hotelu
Hotel Bird Island Lodge jest otoczony nietkniętymi plażami i turkusową czystą wodą; Leży na terenie prywatnego rezerwatu przyrody i ptaków, jakim jest wyspa Bird Island, na której króluje natura. Ta wyjątkowa wyspa na Seszelach i mały Eco hotel to doskonałe miejsce na spokojny wypoczynek.
Tu poznamy niesamowitą historię żółwi lądowych, które swobodnie wędrują sobie po wyspie, odkryjemy wiele gatunków ptaków, które znalazły tu swój dom jak również możemy ponurkować w krystalicznie czystych wodach i podziwiać świat raf koralowych.

Wypoczynek w Eco hotelu Bird Island Lodge polecamy dla par szukających romantycznego miejsca jak również dla rodzin, które chcą odkrywać cuda natury.

Szczegółowe informacje nr. tel. 22 633-77-79
Lokalizacja
Wyspa Bird Island - 30 minut lotu od wyspy Mahe
Atuty
mały hotel
Pokoje

Wille rozmieszczone wzdłuż zachodniego wybrzeża wyspy i z każdego z nich roztacza się widok na park. Każda willa jest wyposażona w telewizor, wentylator, sejf, moskitierę i telefon, którym Goście mogą bezpłatnie wykonywać połączenia. Do dyspozycji Gości jest też prysznic, w którym woda ogrzewana jest energią słoneczną.

Do dyspozycji
Posiłki serwowane są w restauracji w części głównej, a rozmaite drinki i napoje – w barze.
Na miejscu można zagrać w bilard.
Sporty i aktywności
Okolica cieszy się popularnością wśród miłośników nurkowania z rurką, kajakarstwa, pieszych wycieczek i wędkarstwa (Goście proszeni są o zabranie własnego sprzętu).
Najlepsza pora
cały rok
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego