Banyan Tree Seychelles

Seszele, Wyspa Mahe
Plaża
Dla rodzin
Śluby i romantyczne podróże
Wille
SPA
O hotelu
Elegancki hotel urządzony w stylu kolonialnym. Należy do grupy The Leading Small Hotels of the World. Położony jest przy jednej z najpiękniejszych plaż o długości ok. 800 m.  47 luksusowo wyposażonych willi z widokiem na ocean gwarantuje poczucie prywatności i intymności. Budynki wkomponowano w malownicze wzgórze porośnięte bujną tropikalną roślinnością.

Kołyszące się palmy, tropikalne lasy, wspaniała plaża, przepiękny widok na Ocean Indyjski zapewnią udany wypoczynek.

 
Kategoria
5* lux
Lokalizacja
hotel położony w pd. – zach. części Wyspy Mahe, w zatoce Intendance Bay.
Odległość: od lotniska ok. 30 min., od stolicy Victorii ok. 45 min jazdy samochodem.
Atuty
prywatne wille z prywatnymi basenami, duże poczucie prywatności, ładna piaszczysta plaża, dla osób lubiących ocena z falami, dobry serwis
Pokoje

22 wille typu Beachfront Pool w stylu kolonialnym, 22 wille typu Hillside Pool, 4 wille na skałach typu pool vila by the rock, 1 willa prezydencka, 6 willi rodzinnych z 2 sypialniami.

Pokoje Hillside Pool Villa: o pow. 97 m2, położone na zboczu wzgórza, z widokiem na ocean. Wszystkie wille posiadają mały, prywatny basen (2,6m x 6m), słoneczny taras z leżakami, otwartą część wypoczynkową. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, DVD, min-bar, ekspres kawa/harbata, łazienka (prysznic, suszarka, szlafrok), łóżko małżeńskie. Wille max dla 2 os. dorosłych i 1 dziecka do 15 lat.

Pokoje Pool Villa by the Rocks: o pow. 105 m2, położone na zboczu wzgórza, przy malowniczych skałach, z widokiem na ocean. Wszystkie wille posiadają mały, prywatny basen (2,6m x 6m), jaccuzzi, słoneczny taras z leżakami, otwartą część wypoczynkową z częścią jadalną. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, DVD, mini-bar, ekspres kawa/harbata, łazienka (prysznic, suszarka, szlafrok), łóżko małżeńskie. Wille max dla 2 os. dorosłych i 1 dziecka do 15 lat.

Pokoje Intendance Pool Villa: o pow. 130 m2, położone na wzgórzu, z widokiem na ocean oraz zatokę Intendance. Wszystkie wille posiadają mały, prywatny basen (2,6m x 6m), jaccuzzi, słoneczny taras z leżakami, otwartą część wypoczynkową z częścią jadalną. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, DVD, mini-bar, ekspres kawa/herbata, łazienka (prysznic, suszarka, szlafrok), łóżko małżeńskie. Wille max dla 2 os. dorosłych i 1 dziecka do 15 lat.

Pokoje Beachfront Pool Villa: o pow. 250 m2, położone najbliżej oceanu z dostępem do plaży. Wszystkie wille posiadają prywatny basen (4m x 8m), prywatny pawilon dla masażu, jaccuzzi, łaźnię parową, słoneczny taras z leżakami, otwartą część wypoczynkową z częścią jadalną. Wyposażenie: klimatyzacja, sejf, telefon, TV, DVD, mini-bar, ekspres kawa/herbata, łazienka (prysznic, suszarka, szlafrok), łóżko małżeńskie. Wille max dla 2 os. dorosłych i 1 dziecka do 15 lat.

Do dyspozycji
basen, 2 restauracje (kuchnia tajska, międzynarodowa i kreolska), bar, spa, fitness
Sporty i aktywności
łodzie typu canoeing, tenis, rowery górskie, nurkowanie, połowy
Najlepsza pora
cały rok
Oferty specjalne
tak (za wczesną rezerwację, dla nowożeńców, na organizację ślubu)
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego