Azura Benguerra Island

Mozambik, Wyspa Benguerra
Wille
Plaża
Prywatna wyspa
Nurkowanie
Boutique
Natura
SPA
Dla rodzin
Konie
O hotelu
Butikowy, luksusowy hotel Azura Benguerra posiada ekskluzywne wille zaprojektowane w tradycyjnym mozambickim stylu. Położone są one na dziewiczej wyspie z piaszczystymi plażami i turkusowym morzem. Otoczone ogrodami z lokalną roślinnością, gwarantują pełnię prywatności.

Każda willa posiada prywatny basen typu plunge, a także taras idealny do wypoczynku. Hotel zapewnia usługę kamerdynerów.

Doskonałe posiłki serwuje się w różnych miejscach, można zjeść śniadanie na plaży, a kolację pod rozgwieżdżonym niebem lub w willach. Dania są przygotowywane głównie w oparciu o proste składniki, świeże ryby oraz owoce morza. W tym ekskluzywnym hotelu znajduje się również piwniczka z winami, w której można spróbować doskonałych roczników, a także zjeść posiłek.
W African Spa można skorzystać z tradycyjnych zabiegów na bazie lokalnych produktów.

Piękne rafy koralowe archipelagu Bazaruto, zamieszkiwane są m.in. przez ryby rozdymkowate, idolki mauretańskie i papugoryby, są one idealnym miejscem do uprawiania snorkellingu i nurkowania. Można tu skorzystać z oferty 5-gwiazdkowego centrum nurkowego PADI. Posiada ono basen treningowy, przygotowujący do wypraw.
Żeglarze mogą udać się w rejs tradycyjną, mozambicką łodzią dhow i zachwycać się zachodami słońca. Podczas żeglowania można spróbować złapać marlina, żaglicę lub tuńczyka.
Warto też wybrać się na przejażdżkę konną po plaży, a także udać się w głąb wyspy, gdzie znajdują się wspaniałe jeziora, przy których udaje się czasami zaobserwować krokodyle.
Kategoria
5*
Lokalizacja
10 min lotu helikopterem z portu lotniczego Vilanculos
Pokoje

20 willi: Infinity Beach Villa, Luxury Beach Villa, Beach Villa, Royal Beach Villa, Villa Amizade, Presidential Villa

Do dyspozycji
restauracja i bar, African Spa (tradycyjne zabiegi na bazie lokalnych składników, body wrapping, masaże),wycieczki lokalne, piwniczka z winami, centrum nurkowe PADI
Sporty i aktywności
nurkowanie z akwalungiem, snorkelling, łowienie ryb z brzegu morza, łowienie dużych okazów ryb, jazda konna, żeglowanie łodzią dhow, paddle boarding, obserwacja ptaków i życia morskiego
Najlepsza pora
od czerwca do października
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego