Atmosphere Kanifushi

Malediwy, Atol Lhaviyani
All inclusive
Plaża
Nurkowanie
Wille
O hotelu
Luksusowy resort z formułą premium plus all inclusive, obejmujący w swojej ofercie także markowe alkohole i szeroki wybór win. Składa się z prywatnych, przestronnych willi skierowanych w stronę zachodu słońca. Do ich budowy użyto wyłącznie naturalnych materiałów. Podczas pobytu każdemu z gości przysługuje 1 wycieczka z listy oraz wieczorny połów ryb. Hotel położony jest na jednej z większych wysp, dzięki czemu można wybrać się na dłuższe, romantyczne spacery.
Kategoria
5*
Pokoje

Hotel łącznie posiada 132 wille.

Sunset Beach Villa (64) – pow. 100m2, indywidualne wille położone przy plaży, z których można podziwiać wspaniałe zachody słońca. Posiadają otwarte łazienki z wanną z hydromasażem i prywatny taras.

Sunset Family Villa (18) – pow. 200m2. Składają się z połączonych dwóch willi unset beach (2 łazienki, 2 sypialnie). Położone są bliżej klubu dla dzieci oraz głównej restauracji.

Sunset Junior Suites (40) – pow. 132 m2. Położone w miejscu z najlepszych widokiem na zachody słońca, bezpośrednio przy plaży. Gościom przysługuje check-in bezpośrednio w willi, butelka wina musującego, owoce każdego dnia w pokoju, 2 butelki wina w pokoju z menu oraz 2 wybrane gatunku alkoholu każdego dnia. W wyposażeniu dodatkowo odtwarzacz DVD oraz lodówka do win.

Sunset Pool Villa (10) – pow. 192 m2. Bezpośrednio przy plaży. Posiadają prywatny basen o pow. 30m2. Dodatkowo gościom przysługuje butelka szampana po przyjeździe, serwis dedykowanego butlera, prywatny meleks, śniadanie a la carte, bezpłatna rezerwacja restauracji a la carte każdego dnia.

Do dyspozycji
4 restauracje (do wyboru restauracje a la carte, w formie bufetu, a także wieczory tematyczne), bar, Akiri Spa by Mandara, centrum PADI, DJ na żywo, klub dla dzieci
Sporty i aktywności
nurkowanie, joga, aquagym, tenis ziemny, tenis stołowy, siatkówka plażowa, snorkeling, żaglówki, windsurfing, kajaki, rejsy o zachodzie słońca, połowy ryb
Najlepsza pora
grudzień - kwiecień
Oferty specjalne
! kliknij tu, aby zobaczyć oferty specjalne
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego