Arosa Kulm Hotel & Alpin Spa

Szwajcaria, Arosa
Góry
Narty / Snowboard
SPA
Dla aktywnych
Dla rodzin
O hotelu
Elegancki pięciogwiazdkowy Arosa Kulm Hotel & Alpin Spa położony jest na wysokości 1835 metrów nad poziomem morza. Z hotelu można podziwiać panoramiczny widok na Alpy Gryzońskie.

Wszystkie pokoje urządzone zostały w stylu alpejskim i wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych oraz minibar. W każdym z nich znajduje się także część wypoczynkowa. Łazienka wyposażona jest suszarkę do włosów, wagę i szlafroki.

Arosa Kulm Hotel & Alpin Spa posiada 6 restauracji i 2 bary, w których serwowane są dania kuchni międzynarodowej oraz typowe potrawy szwajcarskie. Goście mają ponadto do dyspozycji taras słoneczny z widokiem na góry. Dostępny jest także salon dla osób palących.

Obiekt oferuje klub dla dzieci i nastolatków, a także szereg zajęć twórczych dla najmłodszych. Goście mogą również wziąć udział w zajęciach jogi, tai chi oraz nordic walking.

W sąsiedztwie hotelu przebiegają trasy narciarstwa biegowego i szlaki turystyczne. Wyciągi narciarskie oraz stacja kolejki linowej zlokalizowane są w pobliżu hotelu. Pod samo wejście do Arosa Kulm można dojechać na nartach z ośrodka narciarskiego Arosa-Lenzerheide.

Latem Goście mogą bezpłatnie korzystać z kolejki linowej a w cenę zakwaterowania wliczona jest karta Arosa Card, która upoważnia do korzystania z wielu specjalnych ofert, w tym do przejazdów kolejkami linowymi i lokalnymi autobusami, bezpłatnego wypożyczenia łodzi oraz bezpłatnego wstępu na plażę Untersee i do parku linowego.


Kategoria
5*
Lokalizacja
80 km od lotniska w Zurychu
Do dyspozycji
6 restauracji w tym jedna w osobnym górskim chalet specjalizująca się w daniach typowo szwajcarskich (fondue), 2 bary, salon fryzjerski, siłownia, pole do minigolfa, kręgielnia, kort tenisowy oraz spa Alpin o powierzchni 1200 m², bezpłatne WiFi.
Sporty i aktywności
joga, tai chi, nordic walking, trekkingi, narciarstwo, snowboard (odległość do wyciagów narciarskiech :Innerarosa-Tschuggen - 300 m, Ski Lift Arosa - 450 m, Hörnli-Express - 450 m, Carmenna - 550 m, Ried - 850 m, Tschuggen West - 900 m)
Najlepsza pora
od grudnia do września
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego