Anse Chastanet Resort

Santa Lucia, Soufrière
Nurkowanie
Natura
Dla aktywnych
SPA
Śluby i romantyczne podróże
O hotelu
Anse Chastanet Resort położony jest pomiędzy plażami Anse Chastanet i Anse Mamin. Oferuje wspaniały widok na góry Petit Piton i Gros Piton oraz Morze Karaibskie.

Mieszcząca się na terenie ośrodka restauracja Terehouse zaprasza na typowe dania kuchni karaibskiej oraz międzynarodowe potrawy. Goście mogą również wybrać się do restauracji wegetariańskiej, która serwuje specjały przygotowywane z produktów organicznych pochodzących z plantacji ośrodka.
Kategoria
4+*
Lokalizacja
przy plaży
Atuty
dużo wycieczek
Pokoje

W pokojach znajdują się podłogi wyłożone terakotą lub tropikalnym drewnem, wiatrak sufitowy. Każdy z nich zapewnia dużą łazienkę oraz balkon lub patio. Z niektórych pokoi roztacza się widok na morze, a z innych – na góry i ogrody.

Do dyspozycji
SPA, centrum fitness, restauracja, bar
Sporty i aktywności
sporty wodne - nurkowanie, dużo atrakcji turystycznych w okolicy - piesze wycieczki, wulkan ...
Najlepsza pora
od listopada do kwietnia
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego