andBeyond Mnemba Island

Tanzania, Mnemba Island
Plaża
All inclusive
Śluby i romantyczne podróże
Boutique
Nurkowanie
O hotelu
Hotel andBeyond leży na prywatnej wyspie Mnemba z zapierającym dech w piersiach atolem. Wielkość wyspy sprawia, że jest ona romantyczna i spokojna.
Kryte strzechą miejsca do siedzenia i bary oferują piękne widoki na plażę, a w tle spektakularny krajobraz Zanzibaru.

Hotel andBeyond proponuje formę All Inclusive na wysokim poziomie. Oferuje śniadania w postaci tac pełnych tropikalnych owoców, świeżo wyciśniętych soków i tanzańskiej kawy. Śniadania mogą być dostarczone wprost do willi. Można tu zjeść kolację przy wspaniałym zachodzie słońca. Obsługa zadba, aby świeże sushi i schłodzony szampan pojawiły się dyskretnie na stole. Każde doświadczenie kulinarne przygotowywane jest według indywidualnych upodobań, podawane w czasie i miejscu, które sobie wymarzymy i tak można podziwiać olśniewające piękno lazurowych wód oceanu podczas obiadów w krytych strzechą pomieszczeniach lub w trakcie romantycznych kolacji na plaży.

W 2019 roku hotel andBeyond Mnemba Island zajął drugie miejsce w Rankingu Top 5 Africa Resort Hotels.

Kategoria
5*
Lokalizacja
na prywatnej wyspie Mnemba, ok 15 min. łodzią od północno-wschodniego wybrzeża Zanzibaru (1,5 km), ok. 1,5 godziny drogi z lotniska Zanzibar International Airport, a następnie 10‒15 minut przeprawy łodzią.
Atuty
intymność, prywatny serwis
Pokoje

Ekskluzywny azyl zapewnia tu dwanaście szykownych suitów/willi dla zaledwie 24 osób położonych w sosnowym, kazuarynowym lesie. Luksusowe suity posiadają łazienki z dużymi okiennicami, oraz idealne na spokojnie spędzane popołudnia werandy, które zapewniają widok na nieskazitelne, piaszczyste plaże.

Do dyspozycji
szkoła nurkowania PADI, sklep przy plaży, Wi-Fi w strefie dla gości, bezpłatna pralnia
Sporty i aktywności
masaże w suitach, rejsy tradycyjną łodzią dhow, sporty wodne: nurkowanie, snurkowanie, kajakarstwo ; obserwowanie ptaków, wędkarstwo, joga, podręczny zestaw do ćwiczeń (gym-in-a-basket).

Wyspa Mnemba to raj dla fanów sportów wodnych. Goście andBeyond Mnemba Island mogą w kilkunastu miejscach nurkować z akwalungiem i odkrywać niezbadany świat nieskalanej rafy koralowej Oceanu Indyjskiego. Panują tu najlepsze warunki do nurkowania w całym obrębie Zanzibaru, dodatkowo można też snurkować. Zaczynający przygodę z nurkowaniem mogą skorzystać z PADI Dive School.

Warto odkryć też piękno samej wyspy, którą zamieszkują wyjątkowo rzadkie okazy antylop.

Dostosowane do indywidualnych preferencji, ekskluzywne wycieczki do Stone Town dostarczają niesamowitych przeżyć, jako że jest to miasto młodości Freddie’ego Mercury’ego, posiadające unikalną architekturę naznaczoną wpływami kultury Suahili i stylowe budynki z XIX wieku, a nawet zoroastriańską Świątynię Ognia. Goście zainteresowani historią mogą ponadto poznać dzieje położonego w tych rejonach szlaku niewolników . Aby poznać smaki Zanzibaru warto wybrać się na „Spice Tour” lub na Prison Island. Proponujemy popłynąć tradycyjną łodzią dhow andBeyond Mnemba Island, aby zarzyć niepowtarzalnych emocji.
Najlepsza pora
grudzień - marzec, lipiec - wrzesień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego