Anassa Hotel

Cypr, Polis Chrysochous
Dla rodzin
Plaża
SPA
O hotelu
Położony na zboczu przy plaży z gruboziarnistym piaskiem. Ten pieciogwiazdkowy hotel oferuje komfortowy wypoczynek dla rodzin z dziećmi gdyż dla najmłodszych Gości przygotowano tu oddzielny basen oraz mini klub.

Anassa łączy w sobie śródziemnomorski styl połączony z nowoczesnością. Hotel składa się z budynku głównego oraz budynków bocznych kaskadowo położonych w ogrodzie.

Malowniczy ogród i basen są idealnym miejscem do odpoczynku i relaksu. Kryte i odkryte baseny zapewniają relaksujący wypoczynek o każdej porze roku. Atrakcyjne centrum spa w hotelu Anassa oferuje szereg zabiegów i masaży, przynoszących poprawę stanu zdrowia i samopoczucia.
Kategoria
5*
Lokalizacja
45 min samochodem z lotniska międzynarodowego (Pafos International Airport) (45 km) i 2 godz. od Larnaca International Airport (185 km) oraz tylko 5 minut jazdy samochodem od miejscowości Latchi.
Pokoje

Posiada 166 pokoi i apartamentów urządzonych w bieli i błękicie co nadaje pokojom naturalną, delikatną atmosferę grecką. Luksusowe pokoje i apartamenty oferują wszystkie nowoczesne udogodnienia, w tym bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Z pokoi i apartamentów roztacza się widok na piękny ogród.

Do dyspozycji
Spa, 3 baseny, mini klub, sauna, jacuzzi, kort tenisowy
Sporty i aktywności
sporty wodne, lekcje żeglowania oraz rejsy
Najlepsza pora
od kwietnia do października
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego