Anantara Mai Khao Phuket Villas

Tajlandia, Mai Khao, Phuket
Wille
Plaża
Natura
O hotelu
Przepiękne drewniane wille rozsiane na terenie ogromnego ogrodu, otoczone bajecznymi stawami porośniętymi nenufarami. Tak w skrócie można opisać przepiękny kompleks tworzący swego rodzaju azjatycką wioskę z alejkami, bujnym ogrodem i długą, piaszczystą plażą. Hotel dla gości ceniących intymność, luksus, lokalny charakter oraz doskonałe jedzenie. W jego sąsiedztwie znajduje się kilka lokalnych sklepików i restauracji.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Hotel położony jest ok. 20 min od lotniska na Phukecie
Pokoje

1-bedroom Typ: villa
z 1 sypialnią z prywatnymi basenami (80 takich willi). Dzielą się na pool ville, w których nie ma tarasów widokowych na jeziorka, lagoon pool ville otwarte na jeziorka oraz sala pool ville z dodatkowym tarasem przy jeziorku z meblami wypoczynkowymi

2-bedroom Typ: villa
dzielą się na family pool villaz 1 łazienką, 2-bedroom pool residence z wyposażoną kuchnią oraz 2-bedroom royal villa położone bliżej plaży z salonem i 2 łazienkami.

Do dyspozycji
2 restauracje, bezpłatne wifi, rowery.
Sporty i aktywności
przjażdżki rowerami
Najlepsza pora
grudzień - kwiecień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego