Anantara Bazaruto Island Resort

Mozambik, Wyspa Bazaruto
Plaża
Prywatna wyspa
SPA
Nurkowanie
Natura
Śluby i romantyczne podróże
Wille
Konie
Dla aktywnych
Dla rodzin
O hotelu
Położony na terenie Parku Narodowego zajmuje południową część wyspy Bazaruto. Stanowi doskonałe połączenie eleganckich wnętrz, tradycyjnych dekoracji ze wspaniałym krajobrazem rozciągających się wokoło wydm.

Posiada czterdzieści cztery piękne wille położonych tuż przy plaży oceanu indyjskiego. Każda z nich zapewnia wyjątkowe widoki z tarasu, na którym bez dwóch zdań warto witać każdy nowy dzień! Hotel zaprasza na wykwintne posiłki do jednej z trzech hotelowych restauracji, gdzie można będzie odbyć podróż po niesamowitych smakach.

Wyspa Bazaruto to bez wątpienia idealne miejsce dla amatorów sportów wodnych, wędkarstwa czy jazdy konnej. Hotel zapewnia światowej klasy lekcje nurkowania, żeglarstwa i  snorkelingu.

Dodatkowymi, niezapomnianymi atrakcjami są również: obserwowanie wielorybów czy też pływanie z delfinami, które hotel organizuje specjalnie dla swoich gości.

Dopełnieniem udanego wypoczynku będzie romantyczna kolacja na plaży lub rejs łodzią dhow.

Jeśli marzysz o błogich chwilach w Spa, to Anantara Bazaruto jest idealnym miejscem! Ich nagradzane wielokrotnie zabiegi są oferowane na najwyższym, światowym poziomie.  Anantara Bazaruto Island Resort przekroczy twoje najśmielsze oczekiwania zapewniając błogi wypoczynek na jednej z najpiękniejszych plaż na afrykańskim kontynencie w otoczeniu pięknie przyrody.
Kategoria
5*
Lokalizacja
odległość od lotniska Vilankulo Airport - 36,6 km a od Parku Narodowego Bazaruto - 4,9 km
Do dyspozycji
spa, 3 restauracje, 2 baseny, bar,  klub dla dzieci, plac zabaw dla dzieci, biblioteka, wi-fi jest dostępne w pomieszczeniach ogólnodostępnych i jest bezpłatne.
Sporty i aktywności
tenis, zaplecze do sportów wodnych, zespół animatorów, minigolf, nurkowanie z rurką, jazda konna, nurkowanie, jazda na rowerze, kajakarstwo, wędkowanie, paddle board, pokój gier
Najlepsza pora
od czerwca do października
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego