Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort

Oman, płaskowyż Saiq, masyw Jebel Akhdar
Góry
SPA
Dla aktywnych
Wille
Dla rodzin
O hotelu
Ekskluzywny hotel Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort położony na płaskowyżu na wysokości 2000 m n.p.m. cechuje się elegancką architekturą, odwołującą się do artystycznych tradycji Omanu. Posiada luksusowe pokoje i wille w stylu arabskim z pięknym widokiem na kanion. Prestiżowe wille posiadają ponadto baseny, z których można delektować się widokiem pasm górskich. Najmniejszy pokój ma 60 mkw., podczas gdy największa, luksusowa willa Three Bedroom Royal Mountain Villa aż 700 mkw. przestrzeni mieszkalnej. Część z nich zachwyca prywatnymi ogrodami.

Restauracje serwują doskonałe dania kuchni międzynarodowej, arabskiej - gdzie można też spróbować autentycznej fajki wodnej w towarzystwie tradycyjnych arabskich przysmaków oraz włoskiej. Sekrety regionalnych potraw można poznać podczas lekcji gotowania.

Otoczenie hotelu jest idealne na wędrówki i wyprawy rowerowe. Można tu m.in. popróbować swoich sił na ściankach wspinaczkowych jak również skorzystać z pierwszej w Omanie tyrolki pod opieką wykwalifikowanego instruktora. W Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort dostępne są także ciekawe wycieczki kulturoznawcze, w tym do wspaniałych, starodawnych fortów w Nizwie.

Dla gości prowadzone są zajęcia jogi i qigong (lecący żuraw starochińskie ćwiczenia uzdrawiające). Goście mają również do dyspozycji oświetlony kort tenisowy i sesje łucznictwa.

Dzieci i nastolatki chętnie odwiedzą kluby, oferujące rozrywkę dostosowaną do ich wieku. Piękne otoczenie można uwiecznić na płótnie lub fotografii podczas organizowanych przez hotel lekcji.

Spa poleca ekskluzywne zabiegi, w tym rytuały oczyszczające w hammamie.
Kategoria
5*
Lokalizacja
ok. 2 godz. podróży z lotniska w Muskacie i 4,5 godz. podróży z lotniska w Dubaju.
Pokoje

82 pokoje i 32 wille: Premier Canyon View Room, Deluxe Canyon View Room, One Bedroom Garden Pool Villa, One Bedroom Deluxe Garden Pool Villa, One Bedroom Cliff Pool Villa, Two Bedroom Garden Pool Villa, Two Bedroom Deluxe Garden Pool Villa, One Bedroom Anantara Cliff Pool Villa, Three Bedroom Royal Mountain Villa.

Do dyspozycji
3 restauracje i 2 bary, Spa (hammam, basen kryty, jacuzzi, łaźnia parowa i sauna, łaźnia parowa z solą himalajską, terapie holistyczne, oczyszczające i odprężające), basen bez krawędzi, lekcje gotowania, biblioteka, lekcje malowania i fotografii, kluby dla dzieci i młodzieży.
Sporty i aktywności
centrum fitness, tenis, łucznictwo, jazda na rowerach, lekcje jogi i qigong, piesze wędrówki, wspinaczka górska, lokalne wycieczki krajoznawcze i kulturoznawcze, pikniki w górach,.
Najlepsza pora
od kwietnia do października
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego