Boutique

Amara Ocean Resort

Myanmar, Ngapali
Boutique
Natura
Wille
Plaża
SPA
O hotelu
Niezwykle urokliwy i kameralny hotel pięknie położony w otoczeniu niezwykłej przyrody gaju palmowego, Morza Andamańskiego i Gór Rakhine. Jako jeden z niewielu w Birmie oferuje indywidualne wille, pięknie zaprojektowane w naturalnym stylu z użyciem drewna i strzechy.

Polecany jest dla osób  szukających wyjątkowo spokojnych miejsc.
Lokalizacja
położony tuż przy przepięknej piaszczystej plaży, z dala od wszelkiego zgiełku, 10 km na północ od wypoczynkowej miejscowości Ngapali. Do hotelu dojeżdża się szutrową drogą wiodącą przez gaje palmowe, bezludne plaże i malutkie wioski.
Atuty
natura, cisza, bezludne plaże
Pokoje

łącznie posiada 28 wilii, które są położone w dwóch liniach od brzegu morza, w tropikalnym, zadbanym ogrodzie.
24 wille posiadają 1 sypialnię, 2 wille 2 sypialnie i są idealne dla większej rodziny lub grupy przyjaciół.
Powierzchnia willi wynosi 70m2 + taras z widokiem na morze 40m2 (wille z dwoma sypialniami dwukrotnie więcej). W każdej willi znajduje się sejf, serwis do kawy i herbaty, klimatyzacja.

Do dyspozycji
restauracja, bar, basen, SPA, biblioteczka z książkami, filmami i płytami CD, butik, centrum biznesowe
Sporty i aktywności
Hotel organizuje wycieczki łodziami na pobliskie wysepki i rzekę z mangrowcami, połowy ryb, obserwację ptaków i piesze wycieczki do lokalnych wiosek oraz wycieczki rowerowe.

W odległości 20 minut od hotelu znajduje się 9-dołkowe pole golfowe.
Najlepsza pora
Od listopada do kwietnia
Oferty specjalne
Na zapytanie
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego