Amanwella

Sri Lanka
Boutique
Plaża
Śluby i romantyczne podróże
Wille
O hotelu
Przepiękny kameralny hotel na południowym wybrzeżu Sri Lanki, z dala od zatłoczonych plaż i miejskiego zgiełku. Położony jest w kokosowym gaju bezpośrednio przy jednej z najpiękniejszych plaż na wyspie. Składa się z przestronnych, luksusowo i nowocześnie wyposażonych willi z widokiem na Ocean Indyjski i gaj palmowy. Idealna oferta dla osób szukających ucieczki do prawdziwego raju. Dojazd z lotniska w Kolombo zajmuje ok. 5h. Srilankan Airlines lata także do miejscowości Dickwella, zlokalizowanej 15 min od hotelu. Możliwy także transfer helikopterem z lądowaniem we wspomnianej Dickwelli.
Kategoria
5*
Lokalizacja
Dickwella, Wybrzeże Południowe, Sri Lanka
Pokoje

suite Typ: suite
położone na wzgórzu, skierowane w stronę Oceanu Indyjskiego. Widok na Ocean częściowo przesłonięty jest przez palmy kokosowe. Posiadają przestronną sypialnię połączoną z łazienką, salon, prywatny basen o wymiarach 6 x 4m i przestronny taras. Pokoje zlokalizowane są w niewielkich, kameralnych pawilonach mieszczący 1,2 i 4 suite’y. Możliwe pokoje łączone.

Ocean Typ: suite
położone bliżej plaży, z widokiem na Ocean Indyjski. Zlokalizowane są głównie w indywidualnych budynkach, ale kilka z nich połączona jest tarasem z drugim pokojem. Rozwiązanie to idealnie nadaje się dla osób podróżujących z rodziną i znajomymi. W łazience prysznic i wanna oddzielnie.

Do dyspozycji
restauracja, bar, basen, czytelnia, butik, centrum masażu, bezpłatne opiekunki do dzieci.
Sporty i aktywności
Najlepsza pora
listopad - kwiecień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego