Amanpuri

Tajlandia, Surin, Wyspa Phuket
Plaża
Wille
SPA
Nurkowanie
Boutique
O hotelu
Przez wielu uważany za najlepszy hotel na wyspie Phuket. Posiada wyłącznie indywidualne wille i pawilony zbudowane z drzewa tekowego, z typowymi tajskimi dachami. Wille rozsiane są na klifowym półwyspie należącym w całości do hotelu sprawiając wrażenie lokalnej wioski. Otoczone są palmowym ogrodem, dzięki czemu goście mają poczucie intymności i prywatności. Idealne miejsce dla osób szukających wypoczynku w cichej, kameralnej atmosferze z doskonałym serwisem i tajską gościnnością. Szczególnie pięknie prezentuje się recepcja z basenem w tle i widokiem na ocean. Łącznie w hotelu znajduje się 40 pawilonów i 32 wille. Odległość od lotniska - ok. 30 min.
Kategoria
5*
Pokoje

Pavilion Typ: pavilion
Hotel posiada 40 pawilonów, w tym część z widokiem na ocean. Niektóre posiadają prywatne baseny oraz tzw. sala czyli kryta dachem część wypoczynkowa z otwartymi ścianami, gdzie znajdują się wypoczynkowe meble. Każdy pavilion posiada sypialnię, garderobę oraz łazienkę z oddzielnym prysznicem i wanną.

villa Typ: villa
każda willa ma inny układ, wielkość oraz składa się z kilku oddzielnych pawilonów, w których znajdują się np. jadalnia, biblioteczka, część wypoczynkowa. Hotel posiada wille 1,2,3,4,5,6,7,8 i 9-sypialniowe, w większości z widokiem na ocean. Wszystkie wille posiadają prywatne baseny, w pełni wyposażoną kuchnię z prywatnym kucharzem, sypialnię i łazienkę z oddzielną wanną i prysznicem.

Do dyspozycji
restauracja, bar, basen, SPA, siłownia, butik, wifi na terenie całego hotelu, centrum PADI.
Sporty i aktywności
Sporty wodne (żaglówki, katamarany, windsurfing, kajaki, snorkeling, nurkowanie), korty tenisowe. Hotel organizuje także rejsy luksusowymi łodziami po Morzu Andamańskim.
Najlepsza pora
grudzień - kwiecień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego