Amanoi

Wietnam, Ranh
Wille
Natura
SPA
Plaża
Śluby i romantyczne podróże
O hotelu
Najbardziej ekskluzywny hotel w całym Wietnamie należący do prestiżowej grupy hoteli Aman. Składa się wyłącznie z indywidualnych willi i rezydencji pięknie wkomponowanych w malownicze wzgórza Parku Narodowego Nui Chua graniczącego z wodami Zatoki Vinh Hy. Wille rozlokowane zostały tak, by zachować pełną intymność. Hotel polecany osobom szukającym ciszy i spokoju oraz wyjątkowych miejsc o doskonałych serwisie, a także miłośnikom przyrody oraz elegancji.
Kategoria
5*+
Lokalizacja
Hotel położony jest na terenie Parku Narodowego Nui Chua w prowincji Ninh Thuan, tuż przy Zatoce Vinh Hy, której wody graniczą z malowniczymi wzgórzami, na których rozsiane są wille. Najbliższe lotnisko w Cam Ranh oddalone jest 70 min jazdy od hotelu. Lotnisko ma połączenie z Ho Chi Minh (lot 1 h), Hanoi (lot 1h45m) oraz Danang (1h20min).
Atuty
lokalizacja, doskonały serwis
Pokoje

Hotel posiada wyłącznie indywidualne wille i rezydencje z 2-5 sypialniami. Wszystkie posiadają tarasy, z których można podziwiać otaczającą je przyrodę, a część z nich posiada prywatny basen.

Lake Pavilion – pow. 95 m2 – z widokiem na jezioro i wzgórza

Mountain Pavilion – pow. 95 m2 – z widokiem na wzgórza i park narodowy

Ocean Pavilion – pow. 95 m2 - z widokiem na ocean

Mountain Pool Villa – pow. 125 m2 – z widokiem na wzgórza i park narodowy. Posiadają prywatny basen o pow. 27 m2 z drewnianym podestem.

Ocean Pool Villa – pow. 125 m2 – posiadają niesamowity widok na ocean oraz prywatny basen o pow. 36 m2.

Rezydencje – posiadają od 2 do 5 sypialni oraz prywatne baseny o powierzchni do 150m2. Każdej rezydencji przysługuje prywatny serwis butlera 24/7.

Do dyspozycji
restauracja główna, bar, beach club serwujący napoje, przekąski i lekkie posiłki na plaży; 2 baseny w tym jeden typu infinity położony na wzgórzu z przepięknym widokiem na morze, biblioteczka, butik z lokalnym rękodziełem; Aman Spa – 7 pokoi do zabiegów, łaźnia parowa, jacuzzi; siłownia z salą do pilates
Sporty i aktywności
Sporty: kajaki, katamarany hobie cat, snurkowanie, tenis ziemny (2 korty tenisowe)
Wycieczki: Wycieczki po Parku Narodowym Nui Chua; rejsy na snurkowanie; wycieczki do pobliskiej wioski rybackiej; wycieczki do lokalnej rodziny na ceremonię błogosławieństwa przez Mistrza Cham

Inne: zajęcia z jogi i medytacji.
Najlepsza pora
Grudzień - sierpień
Galeria hotelu
PYTANIA I REZERWACJA

  Jak używamy Państwa danych?
  Wszelkie dane osobowe, które Państwo nam podają, służą nam wyłącznie do przygotowania oferty dla Państwa i komunikacji z Państwem, a w przypadku realizacji oferty do dokonania niezbędnych rezerwacji w Państwa imieniu.

  Dlaczego pytamy?
  W razie potrzeby chcielibyśmy mieć możliwość skontaktować się z Państwem telefonicznie, ponieważ w rozmowie telefonicznej łatwiej i szybciej będziemy mogli uzyskać niezbędne informacje potrzebne do sfinalizowania Państwa wyjazdu. Proszę się nie martwić, Państwa numer telefonu nie będzie wykorzystywany w żaden inny sposób

  Dlaczego pytamy?
  Na podany adres wyślemy odpowiedź na Państwa zapytanie. Adresu nie wykorzystamy do innych celów i nie udostępnimy stronom trzecim.

  Wyślij do znajomego
  Wydrukuj
  Wyślij do znajomego